2733
2734

نه عیدی بهم داد نه لباس خرید هیچی نه میزاره برم آرایشگاه نه میزاره موهام رنگ کنم نه  مژه بزارم نه ناخن بزارم نه تتو کنم هیچی به هیچی ‌ همه دوستام حداقل رفتن ابروهاشون رو میکرو کردن من همینم نکردم یعنی گف گرونه یبار تو زندگیم فقط رفتم ارایشگا اونم شب عروسی . دیگه خسته شدم منم یه زنم  جوونم نیاز دارم به خودم برسم هرچی میگم میک الان نه الان پول ندارم ‌. هیچ وقت دکتر پوست نرفتم نیاز دارم به لیزر نزاشت برم اونم نه کل بدن فقط یه ناحیه . سالی یبار لباس زیر میخرم لباس خونگی ک آخرین بار عروسیم خریدم . لباس بیرون سالی یبار .کارمنده خودش بشم میگم برو یه شغل دوم پیدا کن نمیره . منم امروز هرچی تو دلم بود گفتم بهش شماره کارتم گرفت هرچی پول داشت زد بع کارتم گف برو هر کاری میخای بکن با منت و دعوا.  حالا میدونم هیچی دیگه پول نداره ولی میزم همشو خرج میکنم تا بفهما منم آدمم ‌. نیاز دارم ‌ بسه درکش کردم خیلی راحت طلق شده ‌ بنظرتون کارم اشتباه؟؟ دلمم باز داره براش میسوزه الانه ک همه پولو برگردونم بهش . نگین برو خودت کار کن . نمیتونم دانشجوام از طرفی شرایطش زو ندارم ک بیرون کار کنم  بعدم وظیفه شوهر پس چیه یعنی این همه تو خونه زحمت میکشم حقم همین چیزای ساده هم نیست 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

اتفاقا کار خوبی می‌کنی

برو پولو خرج کن

با لذتم بیا جلوش باز کن و بپوش لباسا و چیزایی ک خریدیو

بعدم بهش بگو از این ب بعد هرماه ب من پول بده ک اینطوری یهو عقده نکنم کل حسابت خالی بشه!

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

عزیزم اونم باید ب نیازهای تو پاسخ بده

حق با شماست کاملا

ی بار هم اینطوری باهاش رفتار کن تا بدونه تو هم انسانی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا کار خوبی می‌کنی برو پولو خرج کن با لذتم بیا جلوش باز کن و بپوش لباسا و چیزایی ک خریدیو بعد ...

هر دفعه صبر میکنه ته حسابم ک خالی شد یه چس تومن میزنه یه کارتم اونم میشه هزینه رفت و آمدم دوستام تو دانشگاه میبنیم اوینقذ به خودشون میزسن دیوونه میشم یه کیف دارم بخدا ابجی سگ اونو نمینذازه ببره دانشگاه انگار از دبیرستان پسرانه  دزدیدمش  کسی دیگ آدمم حسابم نمیکنه تو کلاس اونقد بد تیپم

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2728
عزیزم اونم باید ب نیازهای تو پاسخ بده حق با شماست کاملا ی بار هم اینطوری باهاش رفتار کن تا بدونه ت ...

از طرفی میترسم کارم بد باشه بخدا ابجی تموم دوستام شوهراشون کارمند یا حتی کارگران ولی تاحالا لباس کهنه تنشون ندیدم همشون تا آرنج طلا دارن این حتی برا ۶ردسی برام چیزی نخرید 

منم شرایطم مثل توعه با این تفاوت که منم کار میکنم و درامدمو میدم برای خرجی خونه و پس اندازمون

کاش برا خودمون خرج کنیم پس فردا همینا پولدار میشن آدم حسابمون نمیکنن بخدا . عزیزم حتماپس انذاز هون برا خودت نگ دار

هر دفعه صبر میکنه ته حسابم ک خالی شد یه چس تومن میزنه یه کارتم اونم میشه هزینه رفت و آمدم دوستام تو ...

میفهممت

ببین همسرت کارمنده ینی حقوقش خیلی زیاد نیس

هم این ک شما هم ی سری چیزا هرماه نیاز داری بخری، اصلا روحیه زن ب خرید و چیتان و پیتان کردنه

شمام بخاطر حقوق کمش هربار چیزی نگفتی اگر گفته دستم خالیه، اونم پرتوقع شده ک هیچ خرجی نکنی

پس نتیجه میگیریم ی بار بری کل پولشو خرج کنی

اون حرفیم ک بهت گفتم و بهش بگی

چندماهم اول ماه هی یادش بیار پول حسابی نزدی ب کارتم

بعد خودش قشنگ عادت می‌کنه

ی بار باید ترسیده شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
از طرفی میترسم کارم بد باشه بخدا ابجی تموم دوستام شوهراشون کارمند یا حتی کارگران ولی تاحالا لباس کهن ...

اینقد ناشکری  و بزرگش نکن

ناخن کاشتن چیه

خرج دانشگاه هم که داره میده

از ماست که بر ماست
از طرفی میترسم کارم بد باشه بخدا ابجی تموم دوستام شوهراشون کارمند یا حتی کارگران ولی تاحالا لباس کهن ...

کارت درسته عزیزم

بخاطر همین طرز فکر خودت رفتار اونم اینطور شده ک هیچ خرجی نکنه

یا اصلا ب فکرت نباشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میفهممت ببین همسرت کارمنده ینی حقوقش خیلی زیاد نیس هم این ک شما هم ی سری چیزا هرماه نیاز داری بخری ...

کجا گفتن زن باید فقط خرج کنه تا روحیه بگیره😂😂😂😂

از ماست که بر ماست
میفهممت ببین همسرت کارمنده ینی حقوقش خیلی زیاد نیس هم این ک شما هم ی سری چیزا هرماه نیاز داری بخری ...

منم حسم میگه داره پررو میشه هیچ فشاری نبست روش تنبل شده کلا 

کاش برا خودمون خرج کنیم پس فردا همینا پولدار میشن آدم حسابمون نمیکنن بخدا . عزیزم حتماپس انذاز هون ب ...

میدونم ولی دیگه برای خونه هم خرج میکنم میگه کم خرج کن برای هدفمون پول بمونه مثلا برای ماشین خریدن و ...پول جمع میکنیم نمیتونم حرفی بزنم چون اینانیاز منم 

پس انداز میکنم ولی سریع میزنمش به زخمی 

اینقد ناشکری  و بزرگش نکن ناخن کاشتن چیه خرج دانشگاه هم که داره میده

عزیزم خرج و نیاز روزانشو برطرف نمیکنه

مگه آدم نیس این خانوم ؟ همین ک خرج دانشگاشو بده کافیه ؟ لباس نمیخاد؟ دو بار دلش نمیخاد بره بازار خرید کنه روحیش باز شه؟

این خانوم داره میگه از عروسی تا حالا لباس خونگی نخریده برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=333584090]اینقد ناشکری  و بزرگش نکن ناخن کاشتن چیه خرج دانشگاه هم که داره میده[/QUOTE

کارم اشتباهه؟خرج دانشگاه فقط ترمی ۵ تومن شهریه میده و ماهی شاید ۱ تومن بد شایدم نده به خودم اونم هزینه رفت پ آمد میشه . یعنی حق من همینه بعد ۸ سال زندگی 

2706