2733
2734
سلام خوبی از ایلیا خبر داریم هنوز خوب شده

سلام نه خبر ندارم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم

دخترمن۱۰ماهشه خیلی با دستاش بالا بالا میزنه

به اسمش بی توجه

باانگشتم به جایی اشاره میکنم انگشتم نگاه میکنه

سینه خیز۴دست پا نمیره

بدون کمکمیشینه

من میشناسه

غریبه تشخیص میده

میشه نظرتوبگی لطف میکنی

خدایا شکرت
سلام عزیزم دخترمن۱۰ماهشه خیلی با دستاش بالا بالا میزنه به اسمش بی توجه باانگشتم به جایی اشاره میک ...

سلام عزیزم کلامش چطوره بای بای میکنه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
تا حالا شده بخواهی آرزو مرگ خودت و بچه ات بکنی چون نمیدونی عد تو چی به سرش میاد نه شدهتا حالا 

سلام با دیدن این پستت خیلی گریه کردم ودلم گرفت برات آرزوی سلامتی جسمی و روحی دارم ...اجرت با خدا خیلی زحمت کشی

سلام سارا خانوم

خوب هستید پسرتون خوبه

من مدتیه به دختر ۲ سال و ۷ ماهه ام شک دارم در مورد اوتیسم

البته از حدود دو سالگیش شکم سروع شد

قبلش آگاهی زیادی نداشتم از تاپیکای خانومای اینجا که میزدن شک من شروع شد

این چند ماه فقط در حال بررسی رفتاراش بودم

الان چند وقتیه خیلی شکم بیشتر شده

شبا خواب ندارم فقط در حال سرچ کردنم البته توی نی نی سایت بیشتر، تجربه واقعی افراد میخونم

میشه لطفا راهنماییم کنید ، اینکه اولین قدم برای شروع تشخیص اوتیسم چیه؟ از کجا باید شروع کنم ؟ کجا ببرم اولین بار پیش چه متخصصی ؟  

چون یه بچه زیر یکسال هم دارم وقتم کم و باارزشه میخوام زودتر به نتیجه برسم

خیلی نگرانم🥺

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
حرف میزنه؟ وقتی باهاش صحبت میکنید درک داره چی میگین؟

نه نمیزنه

در حد کلمه فقط اونم فقط من و شوهرم میفهمیم چی میگه کل کلمات هم ۲۰ تا ۳۰ ست اونا رو امثرا همین یکماه گذشته یادش دادم

توجهه ش هم کمه البته دو‌سه ماهه باهاش بیشتر کار میکنم بهتر شده

اینطور بگم که درک از همه چی نداره

فقط چیزایی که باهاش کار کردم

مثلا تا دو سالگی خیلی افتضاح بود

الان به نسبت اون موقع بهتره اما نه زیاد در حد کار کردن فقط

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
نه نمیزنه در حد کلمه فقط اونم فقط من و شوهرم میفهمیم چی میگه کل کلمات هم ۲۰ تا ۳۰ ست اونا رو امثرا ...

دقیقا مثل دختر منه، دختر منم دو ماه هفت ماه 23روزه هست ده کلمه میگه، درکش هم کمه

الان بیمارستان بودم دکتر گفت ببرش برا تست، اونم کفتار درمان نبود موند برا یکشنبه

نه اصلا  بگم ب ب ب ب دو سه بار میگه دیگه هیچی زیاد گفتم بگو د د د یا آب دادا اصلا تکرار نمیکنه ...

به نظرم یک بررسی کنید پیش خانم دهقان

سلام با دیدن این پستت خیلی گریه کردم ودلم گرفت برات آرزوی سلامتی جسمی و روحی دارم ...اجرت با خدا خیل ...

❤️❤️❤️❤️

سلام سارا خانوم خوب هستید پسرتون خوبه من مدتیه به دختر ۲ سال و ۷ ماهه ام شک دارم در مورد اوتیسم ا ...

تهرانی 

اگه تهرانی حضوری ببر خانم دهقان

اگه تهران نیستی هم انلاین میبینن

اللن قند شکنم وصل نمیشه تلفن جای جدید خانم دهقان بهتون بدم دعا کنین وصل بشه تلفن بهتون بدم

تهرانی  اگه تهرانی حضوری ببر خانم دهقان اگه تهران نیستی هم انلاین میبینن اللن قند شکنم وصل ن ...

نه نیستم

امیدوارم وصل شه