2733
2734
عنوان

۳ سال پیش ۱۳ بدر...

329 بازدید | 27 پست

پسر خاله ناتنی بابام که اسمش علی هست با خانوادش (زنش و ۲ دخترش)میرن شمال . چادر میزنن .چند تا لات شب میان مزاحمت ایجاد میکنن . اونا هم جایی چادر زده بودن انگار وسط جنگل بوده و از اون یکی مسافر ها دور تر . این پسرا علی رو تا حد مرگ کتک زدن به زنش هم جلو چشمش تجا.وز کردن ولی به دختر بزرگش میخواستن دست بزنن علی میگه منو بکشین ولی به اون دست نزنین 

یکی از پسرا مانع اون یکی ها میشه تا به دختر دست نزنن و اینجور دیگه 

سیزده بدر زهر مار میشه براشون 

ولی آخر سر گرفتنشون الان ۲ تاش زندان افتاد سومی معلوم نیس کجاس . خودشم اهل اون منطقه نبودن از طرفای جنوب بودن .

بابام از اون دفعه مارو نمی‌بره بیرون . یا ببره هم حداقل با ۴ خانواده میبره میگه تعداد مرد باید زیاد باشه خودشم باید هتلی چیزی بگیره ... 

این سیزده هم که جایی نمیریم بابام مخالف کرد .

ماهم میگیم اتفاقیه که برا اونا افتاده اخه چرا مارو زندانی میکنی .قرار نیس اون اتفاق واسه مام بیوفته

وقتی از زندگی کسی خبر ندارین به راحتی قضاوتش نکنین . ۱۹ سالمه به زور خانواده تجربی برداشتم پشت کنکورم 

بابات حق داره منم ۳ تا دختر دارم همیشه جای شلوغ چادر میزنیم دنیا خرابه

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روز هزار و یک جور بلا سر ملت میاد اگه قراره باشه همه اینارو تعمیم بدیم به زندگی خودمون که دیگه نباید زندگی کنیم

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
2740

واقعا وحشتناک بوده بابات حق داره . الان حال اون خانواده خوبه؟ کاش تو فامیل کسی نمیفهید به خانومش تجاوز شده . خدا سر کسی نیاره 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 

آدم جایی هم میره باید نزدیک بقیه مسافرا چادر بزنه...............................تعداد مرد هم باید زیاد باشه.................بابات راست میگه............حالا اون خانواده الان وضع روحیشون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زندگی اون زن و شوهره بهم نخورد؟ همونکه میگی جلو شوهرش بش تجاوز کردن😐

نه عزیزم هنوز هم عاشق هم هستن 

علی همیشه خودشو مقصر میدونه افسردگی گرفت یه مدت الان بهتره خدارو شکر

وقتی از زندگی کسی خبر ندارین به راحتی قضاوتش نکنین . ۱۹ سالمه به زور خانواده تجربی برداشتم پشت کنکورم 
2706