2733
2734

مادرشوهرم هرچقدر بهش خوبی میکنم و ناهار شام دعوت میکنم بیشتر دخالت میکنه.بی محلی کنم هم عذاب وجدان میگیرم.موندم چیکار کنم.اوایل اونقدر اذیتم میکرد زورش فقط به من بیچاره میرسه‌.از دختراش می‌ترسه.جاریمم اصلا محل نمیده خونش دعوت نمیکنه .

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
ببین اگه دوست داری کسی تو زندگیت دخالت نکنه باید محدودیت ایجاد کنی برو بیای اضافی خرج اضافی اینا محب ...

خب بعضی وقت ها جوگیر میشم.میگم فقط خدا خدا خدا💚💚💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جوگیر نشو منم مثل تو خیلی آدم جوگیریم بعد ب غلط کردن میفتم بخدا که محبت زیادی آدما رو مست و بی چشم و ...

پس نامه اعمالمون چی میشه.چرا رسم دنیا اینه.به هر کی خوبی کنی جری تر میشه

نامه اعمال نگفت ب هر کسی خوب کن آدم زیاد هست برا خوبی کردن بهش غذا لقمه درست کن ببر بده کارگرای شهرت ...

جآریم عیدی نداد.افطاری هم نداد.الانم مشهدن.مسافرت.ولی من هر هفته میگم بیاین شام.یام هفته اینبار ۳بار.بعد نماز صبح خوابم برد یه‌ک بیدار شدم ساعت ۱۰.دیدم همون لحظه پشت در ۷ونمونه.ناراحت شد گفت چرا باید بخوابی تاالان

2738
بگو مادر جان باید ساعت خواب و بیداریم دست شما باشه خوب تحمل میکنی 

بحث نمیکنم بدتر میشه.فقط گفتم ماه رمضون اینطوریه دیگه.زیاد رفته زیارت.اگه زبونش تند نبود بهشتی میشد صددرصد

بحث نمیکنم بدتر میشه.فقط گفتم ماه رمضون اینطوریه دیگه.زیاد رفته زیارت.اگه زبونش تند نبود بهشتی میشد ...

مادر منم مذهبی ولی زبونش تند مثلا زنگ میزنه بمن میگ هنوز خواببییی خب تو چکارم داری آخه مادر 

مادر منم مذهبی ولی زبونش تند مثلا زنگ میزنه بمن میگ هنوز خواببییی خب تو چکارم داری آخه مادر 

خب دیگه باید رو خودمون کار کنیم.بخاطر همین حاضرجوابی نمیکنم.همش می‌سپارم بخدا