2737
2734
عنوان

تو این ایام عید چقد وزن اضافه کردیمم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 48 پست
بله😂🤝 من تحرک ندارم هنوز بدتر امروز بعد مدت ها آهنگ گذاشتم رقصیدم کلا بدنم گرفته

منم تحرکی ندارم همش خواب..😂

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو تا دوباره بگم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله😂🤝 من تحرک ندارم هنوز بدتر امروز بعد مدت ها آهنگ گذاشتم رقصیدم کلا بدنم گرفته

حالا بعد مدتها صاف شب قدر آهنگ گذاشتی رقصیدی😁

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731
هیچی چون چیزی نمخورم افسردگی تنبلی بچه کوچیک همه باعث شدن چیزی نخورم دوروزه هیچی نخوردم

من تا سه روزم شده چیزی نخوردم,حتی بیشتر،مثلا با یه تیکه کیک یه روز سر میکردم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
خیلی وزن اضافه کردم ربطی به عید نداره از ۳ ماه پیش تا الان خیلی وزن اضافه کردم میخام قهوه بخورم لاغر ...

با قهوه؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740
خیلی وزن اضافه کردم ربطی به عید نداره از ۳ ماه پیش تا الان خیلی وزن اضافه کردم میخام قهوه بخورم لاغر ...

قهوه لاغر میکنه؟

اگ اره ک مصرف کنم حتما

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو تا دوباره بگم..
خخخ تو چرا

همون دلایلی ک تو گفتی بیشتر تازه

2706