2733
2734
عنوان

زن دومش هم بهش خیانت کرد😂😂

5648 بازدید | 91 پست

آخ که چقدررر این بی وجود قلب منو سوزوند.. من یه دختر ساده ۱۸ ساله بودم که اولین بار با تمااام قلبم اومدم وسط💔  اون یه پسر ۲۶ ساله بود که سالها عاشق دخترعمش بود ولی خانواده عمش که با پدر عشق سابقم دعوا داشتن راضی نبودن اون هم اومد سراغ من.. محبت میکرد بهم ولی تو نگاهش اون دخترو میدیدم.. ۱۹ سالم بود که منو نشون کرد. دیگه رسما نامزد بودیم ولی عید همون سال مادربزرگش کاری کرد این دو خانواده باهم آشتی کنن. اون هم که دیگه مانعی بین خودش و عشق کثافت تر از خودش نمیدید منو ول کرد حلقمو پس گرفت و رفت   منه خاک بر سر هم رفتم التماسش کردم تنهام نزار😏😔 زنگ زد به بابام حیثیتمو برد که بیا این دختر آویزون ج ن د ت و  بردار ببر  مردک داد میزد میگفت چی از جونم میخوای گمشو برو  آویزون فلان فلان شده😔   قلبم تیکه تیکه شد  آخ که بد شکستم😔

شب های تاریکم با وجودت روشن میشود تو زیباترین دارایی منی...❤🌜    متاهل به قلبم ❤A

خدایا توبه

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ینی ازت سو استفاده جنسی کرده

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  

گذشت تا دو سه سال رل نزدم بعد دوباره با یه نفر بودم که اونم بخاطر اخلاقش جدا شدم و با همسر عزیزم آشنا شدم و ازدواج کردیم.  از همه نظر خوبه با این که اوایل مشکل داشتیم ولی جفتمون کمک کردیم زندگیمونو درست کردیم

شب های تاریکم با وجودت روشن میشود تو زیباترین دارایی منی...❤🌜    متاهل به قلبم ❤A
2706