2733
2734
عنوان

طب سنتی میگه بچت زنده است

459 بازدید | 33 پست

سلام خانوما من باید به حساب خودم نه هفته باشم یه دکتر گفت بچه قلبش نمیزنه و مرده به دکتر دیگه هم گفت این یه بارداری جدید برو یه هفته دیگه بیا معلوم میشه زنده است یا نه با طب سنتی صحبت کردم میگه صدرصد بچه زنده است و پسره میخوام بدونم کسی تجربش داشته؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر با سونو میگه قلبش نمیزنه ، یکیشون هم میگه هفته بعد بیا قطعی مطمئن شیم بعد طب سنتی جنسیتم حدس زده بدون ابزارم صد در صد مطمئنه بچه زنده اس.

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

طب سنتی سونو گرافی کرده

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

بچت زنده ست

گام به هیچ انوان سقط نکن

امار سقط بالا رفته بخاطر حرفای دکترا 

دختر خالم اینقد مامانشو ترسوندن ولی الان از سالمم سالم تره 

بچه پسر عمم گفتن انگشتاش تشکیل نشده باید سقط کنین الان اینقد انگشتاش خوشگله که نگو

بله خواهر اینجوری شد به لطف طب سنتی خواهرم صبرکرد تا ده هفته بعد که دل درد شدید شد رفت دید نطفه ازبین رفته بوده و  عفونی شده و خواهرم یه هفته بستری شد بیمارستان

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2740

من ۹ هفته بودم قلبش نزد صبر کردم تا ب خونریزی افتا م خودش دفع شد

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
بچت زنده ست گام به هیچ انوان سقط نکن امار سقط بالا رفته بخاطر حرفای دکترا  دختر خالم اینقد م ...

سقط نکنه پس فردا بچع بدون قلب میخواد چیکار؟ اون بچه اگر قلب نداشته باشه زنده نیس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بله من تجربه دارم

صدای قلب دختر من ۱۳ هفته شنیده شد

البته طب سنتی نرفتم

دکتر شهر خودمون میخواست کورتاژ کنه بچمو دور از جون از بین ببره

ولی رفتم قم دکتر گفت عجله نکن 

بعد از چند تا سونو به فاصله ی دوهفته

گفت بازم صدای قلب شنیده نشده ولی جنین رشد کرده پس زنده ست

الانم ماشالله دخترم ۱۶ سالشه

2706