2737
2739

اعتیاد به تریاک داشت قبلا انقد سرد و بی تفاوت بود که حد نداشت .یه نمونش رو تعریف کنم تو خیابون بودم یه مرد غریبه سر جاپارک با من دعواش شد خواست دست رو من بلند کنه زنگ زدم به شوهرم گفتم اصلااااااا براش اهمیت نداشت ( اعتیاد اینجوریش کرده بود نه من نه مشکلاتم مهم نبود براش) حالا این تو همه زمینه های زندگیمون بود و من نمیدونستم معتاده وقتی فهمیدم کمکش کردم ترک کرد خودم براش بهترین کلاسای ترک رو پیدا کردم بدنش رو ماساژ میدادم درد داشت و کلییییی کمک دیگه ۱ سال طول کشید ترک کردنش همه چی خوب شد دیگه براش مهم بودم فکر زندگیمون بود فکر من بود ..... منم بعد یه مدت با مشاور حرف زدم و با راهنمای ترک شوهرم و رفتم ivf کردم بچه دار شدم

عجب احمقیه

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خداروشکر خوشبخت باشی همیشه 

ولی خاک تو سر آدمایی ک ی مسیر زندگی رو نمیتونن درست برن 

بابا مگه درست زندگی کردن ، عذاب ندادن دیگری چقدررررر کار سختیه ک زندگی رو سخت میکنید

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡

اون راهنماها فقط طرف معتادا هستن اصلا ب زن و بچشون فکر نمیکنن همه میدونن که یه آدم معتاد تاابد معتاده 

من ندیدم کسی اعتیاد رو ترک کنه و دیگه نره سمتش 

اون راهنماها میدونن و نمیگن چون فقط طرف معتادا هستن

معتاد نمیتونه ترک کنه یعنی من باور ندارم بتونه پاک بمونه

میتونی بمون و زندگی کن  نمیتونی هر چه زودتر جدا شو 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
معتاد نمیتونه ترک کنه یعنی من باور ندارم بتونه پاک بمونه میتونی بمون و زندگی کن  نمیتونی هر چه ...

دقیقا آنقدر دیدم ک یه دوره ترک کردن و باز رفتن سمتش

اما تابحال ندیدم کسی از روزی ک ترک کرده دیگه درگیر نشده باشه 

مواد مغزو همیشه وابسته خودش نگه میداره

معتاد نمیتونه ترک کنه یعنی من باور ندارم بتونه پاک بمونه میتونی بمون و زندگی کن  نمیتونی هر چه ...

منم یکیو میشناسم حتی چهارپنج سال بود ترک ترک کرده بود سیگارم نمیکشید پاک پاک بود الان امسال دوباره شروع کرده😕

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

از کجا فهمیدی؟ مطمئنی؟ 

چون درگیر بچه شدی دیده کارش نداری دوباره رفته سمتش🤦‍♀️🤦‍♀️

متاسفم، انشالله به گا قدم فرزندت خدا عقل بهش بده

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
شرایط داری جدا شو

شرایط سختی دارم‌مادرم شیمی درمانی‌میشه تا چند روز اول نباید بچه اطرافش باشه نمیتونم با بچم برم‌اونجا‌

از طرفی مادرم سرطان داره نمیخوام غصه بخوره

از یه طرف زندگی با آدم‌معتاد وحشتناک باعث تنها بودن میشه نه همراهمه نه کلا‌نیست 

2706