2737
2739
عنوان

ذکر مجرب برای شاغل شدن

213 بازدید | 50 پست

دوستان هر کسی بلده بگه من چندین ساله لیسانس مهندسی شیمی ام رو گرفتم ولی اصلا کار گیرم نمیاد و خیلی هم به پولش نیاز دارم اگه کسی ذکری بلده که خودش یا کس دیگه ازش نتیجه گرفتن ممنون میشم باهام به اشتراک بذاره و من و دیگران هم سود ببریم ازش .

التماس دعا دارم از تک تکتون.✨🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب لیسانستو گرفتی چی بلدی؟ 

چه مهارتی داری؟ 

کجا رفتی سراغش؟ 

چقدر کارآموزی رفتی؟ 

چند جا مصاحبه رفتی؟ چرا ردت کردن؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

ختم ۴۰۰ تایی استغفار امام صادق و نذر و توسل مثل دستور امضام 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2740

من فکر کنم بهترین فرصت همین شب‌های قدر، اعمالش انجام بده از خداوند بخواه آن شاء الله جور می‌کنه برات خداوند، ذکر صلوات و استغفار ( بخصوص استغفار چهار صدتایی امام جعفر صادق), خوندن هر روز زیارت عاشورا ، قرآن ، همه اینا نتیجه داره و دیدم و دیدن بقیه.

چجوری ؟! توضیح بده گلم.

نذر کن اگه کار گیرت اومد چند بسته نمک نذر کنی 

نذر نمک حضرت زهرا

یا نذر کن ک ب نیت اینکه شاغل بشی چند بسته نمک نذر کنی برای حضرت زهرا حالا یا ب بسته های کوچیک تقسیم کن بده ب همسایه یا ببر امام زاده ای چیزی هر کی میخواد برداره یا بده نیازمند ولی ردخور نداره

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
خب لیسانستو گرفتی چی بلدی؟  چه مهارتی داری؟  کجا رفتی سراغش؟  چقدر کارآموزی رفتی؟& ...

خیلی جاها رفتم یا محیطش بد بود یا پارتی بازی کردن.

مهارت هم تا دلت بخواد بلدم کلی نرم افزار بلدم زبان چندتا بلدم معدل لیسانس بالا اصلا نمی‌دونم چرا نمیشه .

2706