2752
2734
عنوان

چیشد که تموم کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چی تنهاس؟ تو چرا بری اونجا

گفت رابطه لانگ بدرد نمیخوره 

توی تبریز دانشجوعه شهر خودش ارومیه هست 

واقعا هم ب درد نمی‌خورد  وقتایی ک ب حضور هم احتیاج داشتیم نبودیم کنار هم  خسته شد 

شاید اگه منم جای اون بودم خسته میشدم 

من خیلی اذیت کردم گیر دادم غر زدم 

کنکور تبریز قبول شم میرم اونجا 

هیچی  مال زمان بی عقلی و بچگیم بوده وای چقد من خول بودم خداروشکر ک سال ها ست گذشته

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
2731
گفت رابطه لانگ بدرد نمیخوره  توی تبریز دانشجوعه شهر خودش ارومیه هست   واقعا هم ب در ...

حالا من هشت ماه بود با هم بودیم ولی نمیومد منو ببینه

هر طرحی که بخوای اکسسوریشو درست میکنم براات.            پیج اینستام: wood__witcher
رشتت چیه؟ ولش کن بابا برو ی محیط خوب درستو بخون من خودم خوزستان یسال وقت داشتم رشته تاپ بیارم خود ...

تبریز واسم محیط خوبیه دیگه 

خودم یکی از شهرستان های آذربایجان شرقی ام 

آرزومه تبریز روزانه قبول شم 

الان دانشجوی روان شناسی آزاد شهر خودمون هستم 

ولی باز کنکور میخونم 

هیچی  مال زمان بی عقلی و بچگیم بوده وای چقد من خول بودم خداروشکر ک سال ها ست گذشته

خداروشکر

چن سالت بود

هر طرحی که بخوای اکسسوریشو درست میکنم براات.            پیج اینستام: wood__witcher