2733
2734
عنوان

سرایداری خانواده تهران

74 بازدید | 5 پست

چجور هست ب نظرتون؟شوهرم کارمنده شرکته.مدیر یه قسمتی هست.اینم بگم ک خیلی توانمنده.کارای مدیر خودشم خودش میکنه ولی حقوقش اندازه تلاشش نیست. ب ده یازده ب زور برسه یا نرسه.میگه بریم سرایداری ک بتونم بیرون هم کار کنم.خیلی ناراحتم براش.و برا خودمون.فک کن مدیر یه قسمتی ک همه شرکت میشناسنش.و براش احترام قائلن.ولی ناراضی و دلسرد باشه و بخواد اینکار بکنه.کار هرچی باشه عیب نیست.اما اینکه توانایی هات بیشتر از این مسائل باشه ولی بعد از سالها تلاش و ب این در اون در زدن هنوز از خودت یه ماشین نداشته باشی چ برسه خونه و مسائل دیگه خیلی ناراحت کننده هست.تازه با اینکه دلمون راضی کردیم باز مورد ب درد بخور تو تهران پیدا نکردیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم برا شوهرت که سمت شغلیش طوریه که بالاخره برا خودش برو بیایی داره خیلی مناسب نیست و قطعا تو روحیه اش تاثیر میذاره 

یه سختیایی هم داره اما اگه میتونه از نظر روحی تحمل کنه ایرادی نداره

خدایا شکرتتتتتتت 
2728
به نظرم برا شوهرت که سمت شغلیش طوریه که بالاخره برا خودش برو بیایی داره خیلی مناسب نیست و قطعا تو رو ...

دیگه وقتی بیاد بیرون واز شهر خودش کلا خارج بشه چ برو بیایی..خودشم ب بن بست رسیده😔

دیگه وقتی بیاد بیرون واز شهر خودش کلا خارج بشه چ برو بیایی..خودشم ب بن بست رسیده😔

آهان فکر کردم تو همون شهری که این شغل رو داره قراره بره سرایداری 

خدایا شکرتتتتتتت