2737
2739

ووووی عجب مریضیه هااا

از دوماه قبل عید تا الان هممون گرفتارش شدیم

تو هر فردی متفاوته

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول از سر و صورت شروع میشه جوشهای ابکی

دختر اول من ۲۱سالشه دوروز  قبل اینکه بزنه هی فشارش میوفتاد و سردرد داشت

پسرم ۱۵ سالشه قبل زدن فقط سردرد داشت

دختر دومم ۱۷ بعد زدن سردرد گرفته🤣🤣

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بله  احتمال زیاد تا چند ساعت دیگه دونه ها زیاد میشن که اگه بازم دونه دیدی حتما برو دکتر و  خیلی مراقب باشین پیش زن باردار یا افراد سن بالا نرید که اگه نگرفته باشن خطرناکه واسشون 

واای علائمش چی بود واسه شماا پرهیز غذایی چیزی نداره؟

سردیجات بخورید تا میتونی اب هویج و لیمو شیرین بخورین سوپ و چیزای ابکی چون داخل گلو هم میزنه

اگه امکانش هست عنبر نسا دود کنید به بدنتون

داروها هم سر موقع بخورید 

بله  احتمال زیاد تا چند ساعت دیگه دونه ها زیاد میشن که اگه بازم دونه دیدی حتما برو دکتر و  ...

بدبختانه تا ۱۰روز قبل دونه ریختن همه رو مبتلا کردی

2740
اول از سر و صورت شروع میشه جوشهای ابکی دختر اول من ۲۱سالشه دوروز  قبل اینکه بزنه هی فشارش میوف ...

وای منم دیروز فشارم انگار افتاده بود و لرز داشتم

چقدر طول میکشه تا خوب شدن ؟ دکترم رفتید؟

وای منم دیروز فشارم انگار افتاده بود و لرز داشتم چقدر طول میکشه تا خوب شدن ؟ دکترم رفتید؟

اره حتما برو دکتر

ده روزی طول میکشه

ولی اصلا جای جوشها رو نخارون 

من به دختر اولم داروی متفاوت داد چون بچه شیر میداد

به پسرم و دختر دومم چرک خشک کن داد و باسیتریزین برا خارش و استامینوفن برا تب

اره داخل گوگل گفته بود علائمش بعد ۱۰ الی ۲۰ روز مشخص میشه ،منم ۱۵ روز پیش یکی از بچه ها داشت العان و ...

دختر اول من تا دونه هاش ریخت بیرون بچش ۳هفته بعد گرفت پسر من ۳هفته بعد نوه ام گرفت و دختر دومم دوهفته بعد پسرم