2737
2739
عنوان

ازدواج

158 بازدید | 17 پست

سلام 27سال سن دارم وهنوز ازدواج نکردم دیگه الان واقعا ازمجردی وزندگی تکراری خسته شدم فقط ترسم از ازدواج برای اینه که نکنه با دختری که ازدواج میکنم دلش جایی دیگه باشه یا هزار چیز دیگه که قبل ازدواج فورا نمیشه فهمید با این اوضاع خراب گوشی وای نرم افزارها وبی حجابی ها راهنمایی کنید کسی تجربه داره

چه ربطی به بی حجابی داره

همه با حجابا علامه ان؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منو همسرم تو محیط کار با هم آشنا شدیم و همسرم ک قصدش ازدواج بود منو زیر نظر داشته بعد از این که رفتار و شخصیت و رفت و آمد هانو زیر نظر گرفته و مطمئن شده ب خودم پیشنهاد آشنایی داد که خودش ۱ سال طول کشیده بود و ۱ سال هم باهم دورادور در ارتباط بودیم و در نهایت ب خانوادش معرفیم کرد 

2740
چرا اقایون فکر میکنن خودشون خیلی خوبو عالی هستن ؟خودت چی چجوری هستی ؟

من هم شاید یه سری اشکالات داشته باشم ولی تو زندگیم خانوادم طوری بزرگم کردن که هیچ وقت دروغ نگم اهل خیانت نباشم توهرموردی نزارم کسی تو زندگیم دخالت کنه چه خانواده خودم چه همسرم اگه هر مشکلی بازنم داشتم خودم حل کنم به خانواده هاکشیده نشه ووووو

کاش فقط بی حجابی بود پشت اون بی حجابی خیلی چیزهای کثیف ترهستش

دیگه هیچی نمیگیم تو هم تمومش کن خجالت بکش 

کلی با حجاب دیدم که پشت او حجابشون کلی چیزای بد هست و بی حجابایی که هرچی از خوبیاشون بگم کم گفتم

صرفا حجاب ملاک خوبی برای خوب و بد بودن افراد نیست!

همیشه که ورق برنمی‌گرده؛ گاهی هم کتاب بسته میشه!
2706