2737
2734
عنوان

مشهدیا بیایید کارتون دارم

113 بازدید | 16 پست

الان مشهدم

خواستم ببینم پاساژ فردوسی الان که جمعه عصره بازه یا نه؟

مانتوفروشی های خیابون ایثار چطور؟بازن الان؟

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  

فک نکنم..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یه چیزی بدون توی تعطیلی پاساژهای مشهد قطعا بازن 

چون توی تعطیلی مردم هجوم میارن مشهد

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
بعید میدونم بسته باشع بازه احتمال زیاد 

هرچی مرکز خرید گفته بودن رفتیم

چنگی به دل نزد

دیروز صیاد شیرازی رو گشتم

الماس شرقم رفتیم هیچی نداشت

یه چیزی بدون توی تعطیلی پاساژهای مشهد قطعا بازن  چون توی تعطیلی مردم هجوم میارن مشهد

نه والا به نظر من خیلی خلوته و شهر و آدماش آرومن

صبح هم طرقبه و چالیدره بودیم

نه والا به نظر من خیلی خلوته و شهر و آدماش آرومن صبح هم طرقبه و چالیدره بودیم

در حالت کلی گفتم منظورم اینه که بازن 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2706