2733
2739
عنوان

یه نذر بگید که حاجت محال بده 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین نمیگم نمیگیره حاجت نمیده میگم نخواد نمیده 

آره درسته . ولی من دیدم که بعضی ها توی همین نی نی سایت گفته بودن که یه دعا رو که خدا صلاح نمی‌دونست انقد اصرار کردیم تا داد. ولی واقعا واقعا پشیمون بود از این دعا که کرده بود. من دیگه میترسم روی بعضی حاجت پا فشاری کنم

2728

من یه بار که بچه تر بودم و پاک تر بودم 

یه شب دلم خیلی گرفت به نیت امام حسین و حضرت ابوالفضل فکر کنم 14 یا 12 بار زیارت عاشورا خوندم به یک ما نشد معجزه زندگیم اتفاق افتاد ولی به بعدش دیگه نشد دیگه جواب نداد

میشه برای رسیدن به حاجتم برام آیت الکرسی بخونید
امشب  ۱ بار سوره توحید ۱ بار سوره واقعه ۷ بار ذکر یا الله من حاجت گرفتم ازش

ممنون عزیزم 

حتما به همین ترتیبت باید خونده بشه؟

اگه اینو دیدی، لطفا یه صلوات بفرست به اونی که دوسش دارم برسم. میدونی انتظار واسه عشق سخته. صبر همیشه جواب میده ولی موقعی که حرف از احساس و عواطف میشه انتظار انگار گره کوریه که باز نمیشه . امیدوارم به چیزی که تو دلته برسی🤍
آره درسته . ولی من دیدم که بعضی ها توی همین نی نی سایت گفته بودن که یه دعا رو که خدا صلاح نمی‌دونست ...

یعنی اگه پافشاری کنیم و دست از حاجت برنداریم ممکنه بهش برسیم؟

اگه اینو دیدی، لطفا یه صلوات بفرست به اونی که دوسش دارم برسم. میدونی انتظار واسه عشق سخته. صبر همیشه جواب میده ولی موقعی که حرف از احساس و عواطف میشه انتظار انگار گره کوریه که باز نمیشه . امیدوارم به چیزی که تو دلته برسی🤍
2738
کاربر ممد نمکی بود فک کنم. یه نذری داشت هر بار معجزه میکرد. نمیدونم یادم نیست 

نذرشون یادتون نیست؟

قبل از قرآن ب سر گرفتن بخون در شبهای قدر باید بخونی امشب شب ۲۱ شب ۲۳

الان نمیسه بحونم ؟

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
چرا میشه الان شب ۱۹ هست دیگه

خوندم دعام کن

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2706