2737
2734

بابا زشته یکم مراعات کنین یکم آجیل خریدم جلو مهمون پسراش انقد بی ادبن س تا پسرن هر کدوم س تا ملاقرو پر میکنن آجیل میریزن هی میان رو اپن شیرینی برمیدارن در میرن تو اتاق هی دست بچه های دیگرو میگیرن میگن برین تو حال شلوغ کنین برا خونه نویی هم چیزی برامون نیووردن دستاشون تو سوراخ دماغشون همینطوری اومدن دارم حرص میخورم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

منم متنفرم از مادرایی که بچه هاشونو کنترل نمیکنن

حالا خودم خونه مامانم برم نمیذارم پسر بزرگم شلوغ کنه. کوچیکه ۶ ماهشه یه مدت بهونه گیر شده بود نمیرفتم جایی که بقیه اذیت نشن

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا

وای درکت میکنم ما مهمون داشتیم پسر گاوشون دهنش باز کرد گشنمه سیب زمینی سرخ کردیم دادیم راحت از یخچال رفت بالا سس مایونز برداشت همشو خالی کرد تو ظرفش میخواستم بکشمش اصلا این به درک تنگ آب هویج و لیوان گرفته بود دستش راحت میریخت تند تند راه میرفت و واسه خودش میریخت میخورد باباشم تن لش لم داده بود رو مبل از بطری دوغ میخورد تو گوشیش اُرگ میزد انقدر حرص خوردمممم      

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
وا  اگه گرونه ، خب نخر !!  فقط برا پز دادن و مدل گذاشتی؟ که مثلا من هم اجیل دارم

چه ربطی داره ، پدر و مادر باید آداب مهمونی رو به بچه هاشون یاد بدن ، جهت پز دادن نیست ، جهت آبرو داریه ، 

I'm just tired         آقایون تاپیک من اصلا نیاین و ریپلای نکنید⛔⛔⛔
وای درکت میکنم ما مهمون داشتیم پسر گاوشون دهنش باز کرد گشنمه سیب زمینی سرخ کردیم دادیم راحت از یخچال ...

اینجا دیگه شک کرذم آقایی 

اینا حرفایه خانم هست 😂

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
2706