2733
2734

اخر و عاقبت هم باشکست مواجه میشم. حتی کوچکترین کارهام .لطفا امشب با دلهای پاکتون برام دعا کنید. اگر راهکاری هم دارید بفرمایید. دعا و ذکر هم زیاد میخونم از تاپیک هام متوجه میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهل شب سوره بقره شاید طلسم شدی

حرز امام جواد از یه آدم کاربلد بگیر 

نماز باطل السحر حضرت زهرا

قبل از تر کاری هفت تا آیت الکرسی به نیت امام زمان و گره گشای کارت

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2731
نماز میخونم. نماز صبح اگر بیدار بشوم اره. گاهی اوقات هم اول وقت میخونم. 

نیت کن نذر کن مثلا چهل روز قبل اذان نماز صبح بیدار بشی و نمازت رو اول وقت بخونی ،کلا مواقع اذان هم حالا از گوشی یا تلویزیون بزار یدای اذان بلند تو خونه پخش بشه و دعا کن که انشاء الله مستجاب میشه و دو تا نکته دیگه حق پدر و مادر و حق الناس اگر به گردنت هست جبران یا توبه کن غزیزم

چهل شب سوره بقره شاید طلسم شدی حرز امام جواد از یه آدم کاربلد بگیر  نماز باطل السحر حضرت زهرا ...

چله گرفتن برام سخته. همیشه وسط هاش فراموشم میشه برا همین چله نمیگیرم. راه دیگه ایی ندارید؟ 

2740