2733
2739
عنوان

باتجربه های نینیسایت بیان

77 بازدید | 15 پست

سلام خوبید.اول بگم برادرشوهرم با خواهرشوهرم همسراشون خواهربرادرن.اصطلاحا مامیگیم گاو به گاو

بعد خواهرشوهرم شهردیگه زندگی میکنه.این چندروز تعطیلیو اومده پیش پدرشوهرم اینا.بعد شوهرش که داداش جاریمه سیزدهم میاد

دیشب باجاریم صحبت میکردیم برا افطاری هرسال رسممونه بدیم.گفتم بهش من مثل فرداشب احتمالا دعوت کنم که پریودشدم و دلدرد دارم.بهش صبح پیام دادم ک نمیتونم من فرداشب دعوت کنم و اگه میخواد دعوت کنه خبرداشته باشه.گفتمم بهش که شوهرم شب سیزدهم شب کاره و نیست.امشب و پس فرداشبم ک احیاس.

حالا برادرشوهرم زنگ زده ب شوهرم ک سیزدهم بیاین شام خونه ما.شوهرم گف بهش من سیزدهم نیستم گف عههه.همرو دعوت کردم آخه.امیر حسینم(برادرشوهر دیگم ک اونم کارش شیفتیه)فرداشب نبود ولی سیزدهم هس انداختم اون موقع دیگه

از اول عیدم دهبار گفتیم ب همشون ک شوهرم سیزدهم نیست.این بار چندمشونه که یجوری دعوت میکنن ک ما نباشیم یا حداقل شوهرم نباشه.

من برم بنظرتون مهمونی یا منم پاشم برم پیش مامانم ک شهر دیگس؟؟؟خیلی اعصابم بهم ریخته

از نظر من عمدی نیست. من در هفته ده بار ب مامانم میگم امروز همسرم شیفته فردا خونه‌اس ، باز فردا زنگ میزنه میگه همسرت شیفته؟😅 میگه نه خونه‌اس میگه مگه دیروز خونه نبود! یعنی میخوام بگم خودمون اون شرایط رو حفظیم و میدونیم چی ب چیه بقیه اونقد مهم نیست براشون.

شما هم بدون همسرتون دوست ندارید برید ، نرید عزیزم اجباری نیست.

ولی لجبازی نباشه ، بگید شوهرم نیست دیگه منم نمیام.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا اعصاب خودتو خورد نکن عزیزم هر کس با توجه ب شرایط خودش مهمونی میگیرع پس اونا هم ناراحت بشن شما مهمونی تون رو کنسل کردین؟ خب گلم جاریت حتما دوست دارع برادرش. هم باشه چون ی شهر دیگه هم بوده ...

تو هم هر جا ک راحتی برو سحت نگیر

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
از نظر من عمدی نیست. من در هفته ده بار ب مامانم میگم امروز همسرم شیفته فردا خونه‌اس ، باز فردا زنگ م ...

اخه شوهر من شیفتی نیست کارش که

ماهی یه شب نیست

چندمین باره ک همون شبی ک شوهرم نیست دعوت کرده.یه بار حالا اینجوری بشه ولی برا چندمین بار دیگ قشنگ نیس

اصلا اعصاب خودتو خورد نکن عزیزم هر کس با توجه ب شرایط خودش مهمونی میگیرع پس اونا هم ناراحت بشن شما م ...

اخه خود من وقتی دعوت میکنم میخوام همه باشن و وقتی نباشن میندازم برا بعدا

همین پارسال اتفاقا همین جاریم شب قبل عید فطر میخواس بره شهر دیگ پیش خونوادش

من دعوتی داشتم همون موقع شوهر من زنگ زد ب این واون برا فردا صبحش ماشین جور کنه ک فردا بره .تا تو مهمونی من باشن اونا

2738
اگر قبلا بدون همسرت میرفتی و مشکلی نداشتی برو  ولی  من جای شما بودم نمیرفتم چون  عا ...

الانم نیست.بدرد نمیخورن کلا هرچیم بخوام فکر نکنم حرص نخورم نمیتونم

[QUOTE=333579180]بنظرم نرو .... وقتی به پسرشون اهمیت نمیدن به تو صد در صد اهمیت نمیدن[/QUOTبعد میگن ...

مگر به جاریتون نگفتی همسرم نیست 

بگو من اطلاع دادم که فلان روز همسرم نیست اگر میخواستین ماهم باشیم تاریخش رو عوض میکردین 

مگر به جارین نگفتی همسرم نیست  بگو من اطلاع دادم که فلان روز همسرم نیست اگر میخواستین ماهم باش ...

چراگفتم چندین بارم اتفاقا از اول عید تاالان ب همشون گفتیم

2706