2737
2739

خانواده شوهرم با من خیلی بدرفتاری داشتن 

منم باهاشون قطع ارتباط کردم،اونم لج کرد و با خانواده من قطع رابطه کرد،مادرم اینا خیلی گرفتارن چند ماه پیش گفت چند تومن پول شوهرت می‌تونه بهم بده قرض تا اول عید پس میدم هر چی گفتم شرایطط ناجوره نمیتونی پس بدی گفت چرا ،خلاصه ازش گرفتم و دادم قرض حالا بیست تومنش مونده دو هفته هم از اون موقع کدگفته دیر شده شوهرم هم نیاز مبرم نداره یعنی چک داره ولی میشه جورش کنه اما میگه من پولمو می‌خوام و این حرفا 

اونم نداره ،بقیه خواهرام در حد دو س تومن بهش دادن ،حالا هم مادرم رفته پیش خواهرا ک اینا گفتن پولمون رو میخواییم میترسم ی حرفی ی آهی بکشن ب شوهرم،هر چی هم ب شوهرم میگم کوتاه نمیاد گرفتارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا شوهر منم بود میگفت پولمو بدن دیگه

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
2728
2738
آخه اون قدر نیاز نداره ک

هرچی بالاخره همینکه داد دستش درد کنه الانم این که پولشو بخاد طبیعیه

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍

آه چی حتی خود پیامبر گفته برای قرض هاتون تاریخ تعیین کنید و قبل از اون موعد قرضتونو بپردازید و پس بگیرید نترس اهش نمیگیرن چون تاریخ تعیین کردن وظیفشونه بدن

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
2706