2733
2734

خانوما تاپیک آخرم رو گزارش میزنید

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
من کاملا احساس شما رو درک می کنم چون دلتون رو شکستن ولی به خاطر خودتون هم شده بهش فکر نکنید دعا کنید ...

ن بابا ناراحتم بخاطر این اتفاق نگفتم که خوشحالم دعا میکنم زندگیش به زودی روبراه بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

5 سال خیلی زیاده! کارما اگه کارما باشه باید همون لحظه عمل کنه! 🙃😂

نه ربط نداره بلاخره دنیا دار مکافاته یه جا ادمو خفت میکنه شده 2۰ سال بعد

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2742
خب داداشش هم خوشحال بود چون قبلا میخواست باهام ازدواج کنه ولی امیدوارم که خدا بخاطر من تقاص پس نگرفت ...

همین که تعریف کردیدو اینی که الان نوشتید اگه دل و زبونتون یکی نباشه خودتون هم تو چرخه این کارما میافتید. ان شاءالله که همه خوشبخت باشند

عزیزم دعا کن منو خانوادمم یه روز اینجور سرشکستگی بدخواهامونو ببینیم که زندگیمونو به گوه کشیدن 

بنظرم شمام کارمای حرفشو پس داد

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2740
همین که تعریف کردیدو اینی که الان نوشتید اگه دل و زبونتون یکی نباشه خودتون هم تو چرخه این کارما میاف ...

یعنی چی نعریف کردم گفتم خداروشکر بدبخت شدن؟عجب ادمایی هستین چجوری میتونید قضاوت کنید ؟

یعنی چی نعریف کردم گفتم خداروشکر بدبخت شدن؟عجب ادمایی هستین چجوری میتونید قضاوت کنید ؟

بنظرم شاید به غیر شما درمورد خیلی از افراد دیگه هم همینطور حرف زده 

سر خودشم اومد

عزیزم دعا کن منو خانوادمم یه روز اینجور سرشکستگی بدخواهامونو ببینیم که زندگیمونو به گوه کشیدن  ...

ول کن عزیزم خوشحالت نمیکنه سرشکستگی یکی دیگه برا من که خوشحالم نکرد امیدوارم اونقدر خوشبخت بشی دیگه یاد روزهای بدت نیافتی خیلی میچسبه بعد یه مدت سختی کشیدن به ارامش برسی امیدوارم به اون ارامشه به زودی برسی

2706