2737
2734
عنوان

روتین پوستی

78 بازدید | 12 پست

سلام من پوست صورتم خیلی جوش میزنه مخصوصا جوش های ریز و زیر پوستی اما پوست چرب نیست بجز بینی و پیشونیم تا الان روتین منظمی نداشتم اما از ماسک های خونگی زیاد استفاده کردم و جواب نگرفتم اگر کسی راه حلی یا روتین مناسبی بلده لطفا بهم بگه ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
قیمتش یکم مناسب تر باشه اوکیه اما فقط جواب بده

تو روتینت یه شوینده خوب داشته باش مثه شویند سراوی یا کوزارکس که کوزارکس ۸۰۰تومنه سراوی۱تومن

ابرسان خوب که میتونه سراوی یا اوردینری باشه

و نیاسینامید اوردینری یا اینکی لیست که حدود ۸۰۰تومنه

اسنس حلزون کوزارکس هم که از واجباته۹۰۰تومن

و حتما حواست باشه اصل باشهههه

چه روغنی میزنی؟ و واقعا جواب میده؟

اره مثلا روغن نارگیل میزنم پوستم سفت میشه صورتم پر میشه میزنم به لبم رنگش واقعا تغییر میکنه بزرگتر جلوه میده.روغن خراطبن میزدم معرکه بودم پوستم میشد ایینه و حجیم 

یه شوینده مناسب داشته باش صورتت رو صبح ها وشب ها با این شوینده بشور

دوم روی خود جوش ها و زیرپوستیا به صورت نقطه ای سالیسیلیک اسید بزن (فقط به جاهایی که چربه بزن اگه کل صورتت چرب نیست سالیسیلیک اسید پوستو خشک میکنه) سوم اینکه وقتی زیرپوستی ها روی پوست اومدن و خشک شدن و درمان شدن ، یه مرطوب کننده سبک و بدون چربی بزن و این روتین رو داشته باش که دیگه ایشالا پوستت بی آب و حساس به جوش نشه

ماسک خونگی یا روغن هم نزن بدتره