2733
2734

افطار : چای خرما زولبیا بامیه، حلیم یا آش یا سوپ

شام : هم هرچی مد نظرتونه و خوب درستش میکنید+ نوشیدنی ،سبزی خوردن حتما باشه

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داخل خرما مغز بذار و روش شکلات آب شده بریز و تزیین کن 

نون پنیر سبزی رول کن با نون کاغذی و برش بده مثل رولت و در آخر تزیین..

شله زرد قالبی درست کن

پودینگ موز

آب جوش نبات زعفرونی

برای شامم هر چی خوب بلدی درست کنی در کنارشم سبزی یا سالا و شربت چهارتخم..

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2728

افطار خب کتلت ، حلیم، سوپ، اش، شل زرد ، زولبیا بامیه، پنیر، عسل، کره، پنیر، خرما ، سبزی، خیار، گوجه (هرکدوم که بود نه که همه رو حالا بزاری)

شام هم هرچی گذاشتی دیگه فرقی نداره که مرغ ، خورشت هرکدوم که دوست دارید 

افطار : چای خرما زولبیا بامیه، حلیم یا آش یا سوپ شام : هم هرچی مد نظرتونه و خوب درستش میکنید+ نوشید ...

سوپ مرغ با پنیر و خرما وبامیه با سبزی برای افطار اماده کردم باسنگگ برای شام هم قرما با مرغ شیرین ن شیدنی هم دوغ و نوشابه هست چیز دیگه ای نمیخواد همینا خوبه بنظرتون

2740

نان و پنیر و گردو و سبزی خوردن 

مربا و عسل و خامه یا سرشیر. 

یک مدل آش یا سوپ 

سالاد الویه 

فرنی یا شله زرد 

غذاهایی مثل حلیم یا حلیم بادمجان 

زولبیا و بامیه یا باقلوا، کیک خانگی و…

اینا گزینه های خوبی برای افطاره. 

با فاصله یک ساعت هم معمولا شام میارن که این قانون به نظر من خیلی عجیبه 

چون بعد از افطار جایی برای شام برای من یکی نمی‌مونه. 

اگر قصد دارید شام بدید ، زمان افطار اعلام کنید که خیلی سنگین نشن.  

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
اخ اخ کاش زودتر نظرمیپرسیدم اینارو انجام میدادم الان دیگه وقت نمیکنم

ایشالله سال دیگه 

ولی شربت و آبجوشو خرماش سریع حاضر میسه

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
ببخشید منم دارم از گشنگی میمیرم واینکه بوی خورشت ادمو بیشتر گرسنه میکنه😅

😂😂مادیشب خونه داداشم دعوت بودیم زنداداشم سوپ شیردرست کرده بودوپلومرغ شله زردهم خوردیم هم داده اوردیم صبرم نیست افطاربشه برم بخورمشون😅😅

سوپ مرغ با پنیر و خرما وبامیه با سبزی برای افطار اماده کردم باسنگگ برای شام هم قرما با مرغ شیرین ن ش ...

عالیه ،خسته نباشی.

سالاد هم تونستی بذار نشد ترشی چیزی کنار غذا بذار سفره خالی بنظر نیاد. هرچند دو نوع غذا و برنج هم پرش میکنه.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706