2733
2739
عنوان

مامانا بهترین مارک شیر خشک چیه؟

98 بازدید | 9 پست

کوچولوی من ۵ روز دیگه دنیا میاد سزارینی هستم واسه احتیاط میخوام شیر خشک بگیرم شاید یوقت سینم شیر نداشته باشه ولی نمیدونم چه مارکی بگیرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو ایرانی ها اپتامیل حرف اول میزنه

خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏

خارجی هم هیپ 

خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏

عزیز شیر خشک خوب و بد نداریم همشون یکی ان اونی خوبه که به بچه ی شما بیافته من اول آپتامیل دادم یبوست گرفت پزشکش عوض کرد بیومیل پلاس دادم خیلی راضی بودم وزن گیریشم خوب بود الان نزدیک ۱۵ ماهشه بازم چند وقتیه یبوست گرفته دکترش گفت گیگوز بده 

نان ....اپتامیل  پی دی اف .... خیلی درگیر مارک نشو  به بچه بسازه و زیاد بده  راز تپلی اینه فقط شیر شیر و شیرزیاد ...نوع شیر خیلی مهم نیست  شیر ی انتخاب کن کالری بالاتر داشته باشه مثل این ۲تا که گفتم 

2740

بهترین شیرخشک وجود نداره همه شون کالریشون یکیه فقط، باید به بچه بسازه

منم سزارینی بودم و چون دیابتی بودم دکترم گفت شیرخشک بگیر همرات باشه که اگر شیر نداشتی به بچه بدن قندش نیفته. از دکتر پسرم پرسیدم اپتامیل پیشنهاد داد

همتا اسم خـودمه♥