2733
2734
عنوان

رفتار همسر

250 بازدید | 18 پست

دوستان سلام عیدتون مبارک ما ۱۶ ماهه عقدیم و همسرم ادم تحصیل کرده و باشعوری هست ۸ سالم ازم بزرگترع ولی من توخونه ای بزرگ شدم ک عادت داریم بهم سلام بدیم صبح بخیر و شب بخیر بگیم وقتی غذا تموم شد تشکر کنیم از کسی ک درست کرده یا حتی ی لیوان اب بهم میدیم تشکر میکنیم ولی همسرم اینجوری نیس الان تو عقدیم مثلا گاهی میاد خونمون از سر سفره هم پا میشل تشکر نمیکنه نمیدونم من حساسم یا ن ولی حس میکنم خیلی زشته یا مثلا خیلی دلم میخواد تو بعضی کارا کمکم کنه مثلا باهم امروز تنها بودیم خونه پدری من و من میز صبحانه چیدم و جمع کردم حتی ی کمک کوچیکم نکرد بلند شد بدون حرف و تشکر رف دراز کشید رو مبل گوشی دستش گرفت من حساسم؟؟؟؟چیکار کنم روم نمیشه چیزی هم بگم ناراحت بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااا تو این یک سال و خورده ای هیچی نگفتی بهش که ناراحت نشه؟؟؟؟؟؟؟؟ خجالت نمیکشی خودت ببریش مهمونی خونه اقوام اینجوری رفتار کنه؟؟؟ یا از مادرت تشکر نکنه ؟؟؟ 

شماهم کارت اشتباه بوده که تو این مدت طولانی گوش زد نکردی این رفتار اشتباهش رو 

وااا تو این یک سال و خورده ای هیچی نگفتی بهش که ناراحت نشه؟؟؟؟؟؟؟؟ خجالت نمیکشی خودت ببریش مهمونی خو ...

چراااا خیلی خجالت میکشم چن بارم بهش غیرمستقیم گفتم ک اینو بگو اونو بگو ولیییی اصلا براش مهم نیس تو خانواده ای بزرگ شده ک مثلا اصلا ی سالم همو نبینن وقتی همو دیدن سلام نمیکنن چیزی ب اسم تشکرم وجود نداره واسشون

2740
چراااا خیلی خجالت میکشم چن بارم بهش غیرمستقیم گفتم ک اینو بگو اونو بگو ولیییی اصلا براش مهم نیس تو خ ...

متاسفانه تفاوت فرهنگی دارید و قشنگ میفهممت

ببین این بحثها همیشه ادامه داره تو زندگیت

من همین دوروز پیش باهمسرم بحثم شد که چرا به فلانی عیدو تبریک نگفتی وقتی دیدیش

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
متاسفانه تفاوت فرهنگی دارید و قشنگ میفهممت ببین این بحثها همیشه ادامه داره تو زندگیت من همین دوروز ...

شمام ازینایی هستین ک مدام ب همسرتون گوش زد میکنید؟؟منم مدام باید بگم اینو بگو اونو بگو مثلا میگمم حتی بابام تاحالا ی بار واسش ی تومن عیدی زد ب کارتش حتی ن حضوری تشکر کرد ن پیام هیچیییی من از طرفش از بابام تشکر گردم خیلی خجالت میکشم نمیدونم چیکار کنم با خانواده ها اینجوری وای ب حال بقیعه

ی بارم رفتیم مسافرت بادخانواده من حتی سر سوزن خرج نکرو بابام تمام طول سفر خوراکی و غذا و هتل و همرو خرج کرد اقا ی سرسوزن خرج نکرد اخرشم ی دستت درد نکنه و هبچییییییییییی نگفت هیچی

شمام ازینایی هستین ک مدام ب همسرتون گوش زد میکنید؟؟منم مدام باید بگم اینو بگو اونو بگو مثلا میگمم حت ...

شوهرم درمقابل خانوادم خیلی احترام میذاره وبرای کوچک ترین کارهاشون تشکر میکنه و جبران می‌کنه همیشه

اما یسری جاهاتفاوت قرهنگی داریم که بله مدام گوشزدمیکنم.

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
2706