2733
2739
عنوان

اون دخترایی که ۹سالگی پریود میشن ،میتونن۱۰سالگی زایمان کنن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب بتونه

مگه بچه ۹ ساله چبزی از زندگی و خودشو اطرافش فهمیده که بخواد ازدواج بکنه 

اصلا مگه به بلوغ فکری رسیده 

کلا همش به رابطه و بچه دار شدن فکر میکنید 

تو زندگیتون

فکر کنم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2728
نه به ترویج کودک همسری 

نه به قیمه ها رو توی ماست ها ریختن 

خوب چشماتو باز کن گفتم بدن های اون موقع با الان فرق می‌کرده الان توانشو ندارن

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2740
نوزاد به دنیا میاد دهن داره میتونه بخوره، میشه به نظرت بهش کباب و پیاز داد؟؟ یا لازانیا اگر نمیتونه ...

منطقی بود😃

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
نه به قیمه ها رو توی ماست ها ریختن  خوب چشماتو باز کن گفتم بدن های اون موقع با الان فرق می‌کرد ...

باشه 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ده ساله های قبلا زمان مامان بزرگامون اندازه بیست ساله الان میفهمیدن 

قبلا اینطور بوده الان ازدواج برای دختر ربطی به  پریود نداره از 18به بالا هر وقت توان قبول مسئولیت باشه ازدواج میکنن

نوزاد به دنیا میاد دهن داره میتونه بخوره، میشه به نظرت بهش کباب و پیاز داد؟؟ یا لازانیا اگر نمیتونه ...

جواب از این منطقی تر نمی شد.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
الان چ ربطی ب دکتر بودنشون داشت  10 سالگی واقعا ترسناکین ی عده

شما بیشتر ترسناکین که هرچیزی رو دلتون میخواد برداشت میکنید

مگه من گفتم الان بچه دار بشن ۱۰ ساله ها؟! 

گفتم اون زمان میشده و خوب هم از پسشون بر اومده ولی الان جامعه و فیزیک بدن فرق کرده 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

۲ بلوع وجود داره بلوغ فکری بلوغ جسمی وقتی ۹ سالگی پریود میشی تازه بلوغ جسمی نمایان میشه

رشد سینه در امدن مو در بعضی ناحیه شرمگاهی و... هم علامت بلوغن 

نمیشه گف تا پری میشن بزان تازه داره بلوغ نمایان میشع

تا اینا تکمیل نشه وقت زایمان نیست

شماهم یکم تحقیق کن ملت رو ایسگا نکن با سوالاتت

2706