2737
2734

به پسره همکار نخ دادم ( تو یه ماه از حالت سرسنگینی درومدم ارایش کردم به خودم رسیدم عطر زدم دنبالش بودم تو چتش میرفتم نگاه عاشقانه میکردم ولی به زبون نیاوردم)خوشش نیومد ازم بی محلم میکرد اینطوریم ماجرا لو رفت که نشسته بودیم بعد اون زیر چشمی نگاه کرد ببینم من نگاش میکنم منم یع دفه چشمم افتاد تو چشمش انقد ترسید فک کرد برامن سوتفاهم میشه که عشقه دوطرفست فرار کرد کلا من دیگ سرمو انداختم پایین بفهمه اینجور فکر نکردم بعدش دیگ فهمید من خجالت کشیدم یجورایی به حالت عادیش برگشت بام حرف زدحالامن دیگ جرعت نمیکردم نگاهش کنم  ولی دوران عاشقیم به بقیم نامردی کرده بود گفت که عاشقش شدم

این مال قبل عید بود الان چند روز دیگ باید برگردم سرکار خیییییبلی خجاااالت میکشم میترسم گاف بدم مثلا نگاش کنم خندم بگیره 

حالا چیکار کنم ک گندی زدم پاک کنم آیا میشه یجوری رفتار کرد که به فکر خودش شک کنه بگه اشتباه کردم یا واقعا این برای من اینکارارو میکرد؟؟؟

یعنی میمونه تو ذهنش ک من روزی کشته مردش بودم؟؟؟؟؟

نمیشه ماست مالیش کرد جوری ک شک کنه ساخته پرداخته ذهن خودش بوده؟؟؟؟؟

برم بگم اگه راهات احساس راحتی کردم مثل داداشمی سو تفاهم شده بود؟؟؟؟ باورش میشه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم، تا به پسرا مستقیم نخ ندی محال ممکنه چیزی بفهمن! ✌️😂

مستقیم منظورت اینه که بری بگی؟اخه من با رفتارام نشون دادم این رفت پخش کرد همکارام مسخرم میکردن

2731
به نظرم کاملا عادی باش، بی محلی و بی تفاوتی کن. اگر کسی هم چیزی گف در جواب بگو شایعه و توهم همه جا ه ...

با خودش چطوری باشم سرد باشم نگاش نکنم؟ اصن روم نمیشه نگاش کنم

2738
اگر هیچ حرفی نزنی و هیچ عکس‌العملی از خودت بروز ندی منظورت رو به بهترین شکل ممکن رسوندی . هر عمل یا ...

ببخشید متوجه نشدم یعنی اگه حرف نزنم عکسالعملی که میرسونم اینه که عاشقش بودم ؟

ببخشید متوجه نشدم یعنی اگه حرف نزنم عکسالعملی که میرسونم اینه که عاشقش بودم ؟

نه برعکس برداشت کردی . اگر کاملا بی تفاوت باشی به بهترین شکل نشان میدی که هیچ چیزی نبوده . بی تفاوتی بهتر از اینه که بری صراحتا بگی چیزی نبوده . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
نه برعکس برداشت کردی . اگر کاملا بی تفاوت باشی به بهترین شکل نشان میدی که هیچ چیزی نبوده . بی تفاوتی ...

اهم درسته. حالا یه سوال دیگه عادی رفتار و نگاش کنم یا اصن نگاش نکنم ؟ 

2706