2733
2739
عنوان

کدوم پسر ترسناک تره کمککک

117 بازدید | 15 پست

اولی پسری که به قصد ازدواج بیاد جلو ولی بخواد بازی بده و فقط قصدش جلب اعتماده 

یا دومی پسری که از روز اول میگه قصدش ازدواج نیست و ممکنه بعد ها با شناخت نظرش عوض شه

کدومش ترسناک تره؟؟؟بنظرشما

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دختر بودم اولی ترسناکتره

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2728

واااا این پرسیدن داره؟؟ 

خب معلومه اولی

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2738
از کجا میدونی اولی دروغ میگه من خودم واقعا یکیو به قصد ازدواج میخاستم ولی چون همون اول گفتم باور نکر ...

اون دخترخانم حرف شما رو باور نکرده تقصیر بقیه چیه .

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
اون دخترخانم حرف شما رو باور نکرده تقصیر بقیه چیه .

خب الانم اسی هم حرف یکیو باور نکرده خیلیای دیگه هم هستن همون اول گفتن قصدشون ازدواجه ولی دختر باور نکرده تازه بهش شک هم کرده که چرا از همون اول حرف ازدواج زده

🩷🦭🌵🌻
خب الانم اسی هم حرف یکیو باور نکرده خیلیای دیگه هم هستن همون اول گفتن قصدشون ازدواجه ولی دختر باور ن ...

حرفتونو قبول دارم ، فرص کنید یه خانمی همون اول رابطه بهتون بگه من قصدم ازدواجه . شک نمی‌کنید ؟؟ حالا بزار اشنا شیم شاید اصلا من ادم بدی بودم !!! 

علت بی اعتمادی خانما اینه . یکم که از رابطه گذشت و هر دو به دل هم نشستن درخواست ازدواج مطرح بشه بهتره . وگرنه محترمانه رابطه رو تمام کنن و وقت همدیگه رو نگیرن

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
حرفتونو قبول دارم ، فرص کنید یه خانمی همون اول رابطه بهتون بگه من قصدم ازدواجه . شک نمی‌کنید ؟؟ حالا ...

نه اشتباه متوجه شدین.منظورم اینه از همون اول اعلام کنه که مثلا من هدفم ازداجه نه اینکه درخواست ازدواح بده روز اول.منظورم اینه هدفشون از آشنایی رو مشخص کنن اگه همدیگه رو شناختن طی زمان و از هم خوششون اومد بعد ازدواج .ولی الان خیلیها فقط قصدشون دوستیه یا وقت گذرونی خب اگه از اول گفته نشه هدف از آشنایی چیه اون شخص وقتش رو تلف کرده چون اون خانم اصلا قصد ازدواج نداره برای مثال

🩷🦭🌵🌻
2706