2737
2739

شهری که من زندگی میکنم با شهری که خانوادم هستن ۳-۲ ساعت راهه. من ایام عید رو اومدم شهر خودمون و امروز یا فردا برمیگردم خونم. هفته دیگه هم زن داداشم زایمان میکنه. خب منم دوست دارم که برای زایمان زنداداشم باشم. اما علاوه بر هفته دیگه هفته بعدش هم که تعطیلات عید فطر هست میخوام به خاطر بچه داداشم بیام. ولی از اون طرف شوهرم میگه یکیش رو بیاییم. چون هر دوش رو بخوایم بیاییم سخته. ولی مامانم میگه هر دو هفته رو بیا. زشته نیایی.

حالا منم موندم این وسط. به نظرتون هر دو هفته رو واجبه که برم یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳ ساعت  ک راهب نیست کلا برو بمون 😁

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2728

فقط سر زایمان کافیه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740
2706