2733
2734
عنوان

کمکم کنین طلاق نگیرم

197 بازدید | 24 پست

سلام منو نامزدم یکسالو ۹ ماهه عقد کردیم از اولش سر نبودناش باهاش بحث داشتم همیشه سرکار بود

هیچ وقتی واسه من نمیزاشت ولی وقتی پیشم بود جوری دورم میگشت فکر میکردم واسش خدام

این نبودناش تو خانواده تنشای زیادی ایجاد کرد تا جایی که هیچ مهمونی نمیومد همش سرکار بود

خانواده منم واسه این نبودناش خیلی ازش ناراحت بودن من اجازه دخالت نمیدادم چون دوسش دارم تو یکی از این بحثا من خبلی عصبانی بودم جلوشونو نگرفتم و خودم گفتم برن بحث کنن و نامزدم از حرفای بقیه کینه کرد الانم تو جریان طلاقیم هنوز دادخواست ندادم نمیخوام ازش جدا شم میخوام مهریمو بگیرم میگه اگه یه سکه بدم دبگه طلاقت نمیدم منم از خدامه طلاقم نده به نظرتون چیکار کنم یعنی فقط مهرمو اجرا بزارم یا جدا شیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چتونه یکم سیاست داشته باشین اخه مهمونی هم شد علت طلاق گرفتن دخت  خوب من و تا بچه زاییدم شوهرم نه منو برد بیمارستان نه امد ملاقات برای مرخص کردن هم دیگه نگم چقد التماس کردم ...ولی یبار نگفتم مهرمو میزارم طلاق میگیرم ...همیشه هم تو دعوا شروع کردم گفتم همش تقصیر مامانم بابامه همشون فقط میگن تو خوبی مرد مهربونی اهل زندگی حرف منو نمیفهمن ....اونم سریع انگار دنیا بهش دادن شروع میکنه منت کشی و بعدشم دیگه حرف حرف من میکنه ...این برخوردهای نسنجیده چیه اخه ادمها میندازین به جون همدیگه ک چی بشه فکر کردی میرن قل و زنجیرش میکنن میارن تحویلت میدن نه میرن دعوا حریف شوهرت نمیشن فقط یعالمه دلخوری و کینه میزارن بعدم دیگه شوهرت ن از اونها حساب میبره نه از تو همین عزیزم

آرع دقیقا ازم میخواد سکه رو ببخشم تمومش کنم میگه حرمتا ریخته شده به من توجه نمیکنه که چقدر عاشقشم

اهان منظورش این هست که مهریتو ببخش تا طلاق بدم ؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
امتحانش کن بگو اگر مهرمو ببخشم طلاقم میدی ؟!!! بگه اره  دیگه بدرد زندگی نمیخوره

خودش گفته اگه مبخوای جدا شیم بیا مهرتو ببخش تمومش کنیم ولی من نمیخوام

واسه رابطمون گریه میکنه میگه کاش اینجوری تمیشد ولی چون یه بار دبگه هم بحث شده بود میگه بهتر همه چی تموم شه

چتونه یکم سیاست داشته باشین اخه مهمونی هم شد علت طلاق گرفتن دخت  خوب من و تا بچه زاییدم شوهرم ن ...

وای چقدازحرفات حس خوب گرفتم کاش منم بلدبودم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
چتونه یکم سیاست داشته باشین اخه مهمونی هم شد علت طلاق گرفتن دخت  خوب من و تا بچه زاییدم شوهرم ن ...

حس میکنم حرفت خیلی درسته ولی به خدا میخواستم فقط همه چی درست شه منو نامزدم خیلی از هم فاصله داشتیم هرکاری مبکردم نمیتونستم بهش نزدبک تر بشم همدیگه رو عاشقانه دوست داریم ولی انقدر در گیر کار شده بود که منو مدام نادیده میگرفت تو این مدت حتی یک روز باهم نبودبم حتی یک روز نتونستیم کنار هم باشبم مگه من چقدر تحمل داشتم که نزدیک دوسال نبودناشو تحمل کنم و بدتر گند زدم به همه چی الان نمیدونم چه غلطی کنم

بخدا خانواده ها میرن ک فقط بجنگن هیچ کاری واستون نمیکنن تا میتونین تو چشم شوهراتون خانواده هاتو نو خوبه کنین چون ببخشید زن و مرد همدیگه رو میبخشن ولی عقده و کینه خانواده هاشون از دل شون بیرون نمیره 

خوب شما رو قرآن به بگین چیکار کنم میخوام خودش برگرده اگع من بخوام اونوقت دوباره مبشه مثل قبل لینجوری اصلا خوب نیست 

حس میکنم حرفت خیلی درسته ولی به خدا میخواستم فقط همه چی درست شه منو نامزدم خیلی از هم فاصله داشتیم ه ...

ببین منم همینم همه همینن خیلیا هم هستن ک شوهراشون همیشه ور دلشونه همش جنگ و دعواست ...من ب مامانم همیشه میگم من بدبختم هیچ وقت شوهرم نیست نه مسافرت نه مهمونی نه ی شام صبحانه هیچی ...میگه باشه همش گیر میده این چیه پوشیدی کجا میری نخور زنگ نزن بشور بساب و ب من سرویس بده پدرتو در  میاره ...

2706