2733
2734
عنوان

هفت سر اژدها 🥲

1178 بازدید | 12 پست

خب من یه چند وقت مسافرت بودم ندیدم 

کراشم اونجاست 

میخوام بدونم اخر قتل چی شد 

گردن کی انداختن

دادگاه قبول کرد

بیاید بگید 

بعدم نظرتونو در موردش بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام.

علاوه بر قتل قاضی رضایی و زنش، تو بیمارستانی که محمدعلی بستری بود، اون افسرِ مراقبشو کشت همون قاتله و جوری کرد که گردن محمدعلی بیفته.😔

۳ تا قتلو انداختن گردنش.

محمدعلی که حالش بهتر شد، خواستن ببرنش زندان که محمدعلی فرار کرد.

هم پلیسا و هم آدم بدا دنبالشن.

یه جا پناه گرفته بود که اون قاتله پیداش کرد. با هم درگیر شدن و محمدعلی به دست اون شلیک کرد و اونم به محمدعلی.😭

محمدعلی الان به شدت زخمیه. هم گردنش خونریزی داره، هم جای گلولۀ جدید که به شکمش خورده.😔😫😭

درضمن متاسفانه تو نیروهای ناجا یکیشون جاسوس و از آدم‌های اون سلطانه.😡

من الان به شدت درگیر این فیلم شدم. معتادش شدم.😂

درحالیکه اون اول وقتی دیدمش، به نظرم کیفیتش پایین اومد و زیاد خوشم نیومد. ولی چون این ژانرو دوست دارم، ادامه دادم ببینم چی می‌شه.

بعد نمی‌دونم واقعا کیفیتش بهتر شد، یا من عادت کردم و خلاصه الان سریالو دوست دارم و مشتاقانه دنبالش می‌کنم.

سلام. علاوه بر قتل قاضی رضایی و زنش، تو بیمارستانی که محمدعلی بستری بود، اون افسرِ مراقبشو کشت همون ...

وایی مرسی مهربون 

خیلی توضیحات کامل بود ..

ولی یه چیزو قاطی کردم بس ک ندیدم..

محمد علی اون بود ک تئاتر و اینا کار میکرد یا اون یکی پسره ؟!

خیلی کامل توضیح دادی مرسی ..

دمت گرم 🫂🥺

به خاطر کراش منه کاریزماتیکه جذبت کرد 😂

شوخی کردم بابا 

2738
وایی مرسی مهربون  خیلی توضیحات کامل بود .. ولی یه چیزو قاطی کردم بس ک ندیدم.. محمد علی اون ب ...

خواهش می‌کنم.😊

البته چون خواستم خلاصه کنم چند تا تیکه‌شو حذف کردم ولی مهماش همینایی بودن که گفتم.

تئاتریه (مو بلنده)، محمدطاها، پسر کوچیکه بود.

اون یکی، هیکلی‌تر و از نظر سن بزرگ‌تر، محمدعلیه.

🥰🥰🥰

😂😂😂

سلام. علاوه بر قتل قاضی رضایی و زنش، تو بیمارستانی که محمدعلی بستری بود، اون افسرِ مراقبشو کشت همون ...

گلم چ ساعتی نشونش میده تا دوسه روز پیش ساعت ۶بعداظهر میدیدم الان نشونش نمیده اون ساعت