2737
2734
منم خیلی لایت آرایش می کنم ولی نیم ساعت میکشه چون همه چی به کار میبرم با وسواس 

نه من خیلی وسواس به خرج نمیدم دستمم خیلی تنده.

واسه عقد خودم تصمیم گرفتم آرایشگاه نرم گفتم خودم آرایش میکنم دو ساعت مونده بود به وقت محظرمون من هنوز نشسته بودم داشتم لاک میزدم همه دیگه صداشون در اومده بود میگفتن نمیرسی سر وقت...

نه تنها آرایش خودمو تموم کردم بلکه موهای یکی از خواهر شوهرامم درست کردم 10دقیقه به وقتمون مونده هم تو محضر بودیم هیچ کس هم باور نمیکرد که خودم آرایش کردم😁

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
کا غریبه یا آشنا ربطی نداره آرایشگاه همون میکاپ رو ماهرانه تر انجام میده و راحتتره البته من کلا تو آ ...

خوبه من بلدما ولی خب خیلی طول می‌کشه چون با وسواس انجام میدم

عروسی داداشم رفتم آرایشگاه گفتم میکاپ لایت بزن، مامانم تو تالار دید گفت عه عین وقتی که خودت میکاپ میکنی شدی که   

چون خیلی لایت خواستم ولی خب خودم نمی تونم ب اندازه آرایشگاه تمیز در بیارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوبه من بلدما ولی خب خیلی طول می‌کشه چون با وسواس انجام میدم عروسی داداشم رفتم آرایشگاه گفتم میکاپ ...

عالیه تو هزینه هات هم صرفه جویی میشه

فامیل ما خیلی اهل تجمل و مد هستند ماهم مجبور به پیروی کلا وقتی کسی فوت میکنه قبل از لباس مشکی خریدن همه میرن آرایشگاه و مو رنگ می‌کنند و اصلاح می‌کنند چون بعد تا چهلم نمیتونند رنگ کنند تو مجلس سوم همه در و دافن تو چهلم روح😂😂

نیم ساعت چه بیرون چه عروسی

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊

اسی برا بیرون از چه لوازم آرایشی استفاده میکنی؟؟؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2740
بستگی داره ولی کرم و رژ و ریمل و کانسیلر و خط چشم و رژگونه صابون لیف ابرو

خوبه 

از چه کرمی استفاده میکنی؟

من پوست صورتم به شدت سفیده هر چی بزنم رنگمو تیره میکنه برا همین از ضد افتاب بی رنگ سان سیف استفاده میکنم چه بیرون چه عروسی

خوبه  از چه کرمی استفاده میکنی؟ من پوست صورتم به شدت سفیده هر چی بزنم رنگمو تیره میکنه برا هم ...

منم سفیدم

INLAY استفاده می کنم بازم تیره ام می کنه  

ولی دوست دارم یه حالت برنزه طور قشنگی داره