2733
2734

کلا این ۲ روز با شوهرم خیلی دعوا داشتیم امروز اومدیم تهران با ماشین شوهرم رفتیم شمال الان نگهبان گفت شیشرو شکوندن من فکر کردم شیشه بغل ماشین زدن دزد بوده بعد دیدم شیشه جلو ماشین با یه چیزی محکم زدن شکوندن نمیدونم کی بوده عصابم خیلی خورده دارم خفه میشم تازه شوهرم میگه پولش میشه ۲ میلیون خورده ای ندارم بدم درحالی که بازاری هستش وضع مالی توپ دارع ماشین خودش پرادو هستش 😓😓خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر مزخرف پس اون نگهبان ب چ دردی میخوره؟! چیزیم دزدیده یا فقط مرض داشته ناراحت کنه؟!باکسی مشکلی ند ...

نه بابا من نمیدونم این نگهبان اینجا چه کارست بهش میکم میگه من ندیدم کی بوده با کسی دشمنی نداریم کلا ۸ ماه اومدیم اینجا ،ولی فقط میخواست اذیت کنه با سنگ بزرگ زده وسط شیشه شیشه خورد شده 

نه بابا من نمیدونم این نگهبان اینجا چه کارست بهش میکم میگه من ندیدم کی بوده با کسی دشمنی نداریم کلا ...

احتمالا حسادت کرده یا ی مشکلی داره ک شما درجریان نیستی،اشکال نداره عزیزم فدای سرت جونتون سلامت ناراحت نباش درست میشه

2740