2737
2739
عنوان

معلومه فیکه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تابلو هایش بیش از حد سفیدن 

و اینکه کیفیتشون متفاوته 

نشون میده که دستکاری شدن 

کنار تابلو بزرگه هم قرمزه و زیر اصلی مشخصه

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
نوشته روی تابلوها ینی معلومه کاملا نوشته روی تابلو ها قرار گرفته و و خود تابلو سفید بوده یا حالا خا ...

ای بابا😕😭😂

ببین به نظرت برای یکی مثلا این خبرو ببینه و اصلا ندونه قراره فیک باشه و قرار باشه همینطوز معمپلی ساده از عکسا و ببینه ازش بگذره باز اینقدر ضایع هست؟ 

اخه باز من به شما گفتم با عنوانم"معلومه فیکه" یه پیش فرضی براتون درست کردم که قشنگ بررسی کنید صحنه و اینا

بقیه این پیش فرض و ندارن به نظرتون بتز میفهمن

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
ای بابا😕😭😂 ببین به نظرت برای یکی مثلا این خبرو ببینه و اصلا ندونه قراره فیک باشه و قرار باشه همی ...

اگه یارو فقط مقاله رو بخونه بگذره و ازین مساعلم سر درنیاره له نظرم نه متوجه نمیشه

ولی اگه بخاد جزعیات دقت کنه حتما میگه این نوشته ها چرا همچینه

🤍...Guitarist 
2738

مشخصه عکس باید یهویی باشه

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
تابلو هایش بیش از حد سفیدن  و اینکه کیفیتشون متفاوته  نشون میده که دستکاری شدن  کن ...

ااره کاربرام گفتن قرمز رنگا بیشتر معلوم میکنه

هعی😕😂دو ساعت نشستم اینو درست کنم چقدر کار سخایه خدایی😭😂

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
2706