2737
2739

اگه تایپک قبلو خوندین اینم بخونین

۱_دستور آیت الله فاطمی نیاس که میگنن خیییییلیییی مجربهههه امشب  بخون:

۱ مرتبه سوره واقعه

۱ مرتبه سوره توحید

۷ مرتبه یا الله 

۲_یکی از شبای احیا فرقی نداره کدوم قبل اینکه قران سر بگیرن داخل یه کاغد تموم حاجتایی که دارید رو مثل یه دوست بنویسید و بزارید لای قران خودتون  و قران سر بگیرن و تا سال بعد از قران اصلا خارجش نکنید سال دیگه باز کنید معجزشو می‌بینید

۳_چیزایی که توی تایپک قبلیم گفتم رو میگن شب ۲۵ هم میتونین انجام بدین اصلش اون روز هست ولی خیلیا تو شبا قدر انجام میدن و حاجت میگیرن 

۴_چن تا آیه هست که عکسشو الان میزارم بخونید امشب مجربهههه 

انشاالله حاجت روا بشید

بچه ها هرکی این کامنتو دید اگه تونست برای خونه دار شدن بابام حمد بخونه براش دعا کنه از مستاجری نجات پیدا کنه فقط باید معجزه بشه غیر از خدا امیدی نداریم ممنون از محبتتون

اگه خوندید لایک کنید منم برای حاجت روایی شما میخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی😍😘 لطفا برای مامان شدن من دعا کنین

عزیزم کاری که تایپک قبل گفتم رو انجام بده برای هر حاجتی مخخخصوووصا بارداری خیلی مجربه خیلی 

انجام دادی برا منم دعا کن تا سال دیگ با اونی که میخوامش ازدواج کنیم 

عزیزم کاری که تایپک قبل گفتم رو انجام بده برای هر حاجتی مخخخصوووصا بارداری خیلی مجربه خیلی  ان ...

دیدم عزیزم ازش شات گرفتم حتما مینویسم 

حتما دعات میکنم عزیزم برات صلوات فرستادم انشالله همین امسال با کسی که دوسش داری ازدواج میکنی

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
2740