2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 34 پست
زندگی میشه براش بدبختی/ هی غم و غصه و هی سختی/میگه امید به اینده حالا کو اینده/ کی میدونه تهش چی میش ...

اسمت آشنایی فکرتم قبلن رنگ چشم و گذاشته بود نظر دادگاه بودی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمت آشنایی فکرتم قبلن رنگ چشم و گذاشته بود نظر دادگاه بودی

متوجه نشدم؟؟

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗
2731
اسم نام کاربریش لسناه قبلن تاپیک رنگ چشم مو گذاشتم فکرکنم نظر دادین

بله درسته

همونی که معلوم نبود دقیقا رنگ چشماش چیه

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗
اره ما بابام سبز یشمی مادر قهوه‌ای  روشن عسلی

من دقیقا برعکسه یعنی مامانم سبز بابام قهوه ای روشن یجورایی عسلی

چشام ترکیب شدن از این دوتا رنگ

من دقیقا برعکسه یعنی مامانم سبز بابام قهوه ای روشن یجورایی عسلی  چشام ترکیب شدن از این دوتا رن ...

چیزای خوب که به  ارث نبرودیم بابام زاویه فک. داره دندون های رسانه همه ولی برعکس به من نرسیده

چیزای خوب که به  ارث نبرودیم بابام زاویه فک. داره دندون های رسانه همه ولی برعکس به من نرس ...

کلا شانس نداریم چیزای خوب رو به ارث ببریم

شاید کلا به مادرت رفتی..

فکرنم ولی من زاویه فک بابامو می‌خوام خیلی خوبه

کنجکاو شدم بابات رو ببینم  

اشکال نداره دیگه همینقدر بت رسیده