2733
2734
عنوان

شب قدر🖤 به نیت شما سوره قدر میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 171 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

@دختر_رئالی    

@نون_بربریییی    

@جان_و_جهانم    

@دختر_12    

@سرداردلها2  

به یادتونم🌹

لطفا امشب منو هم دعا کنید 

دعا کنید شغل ثابت پیدا کنم و اسفند۱۴۰۳ فارغ التحصیل بشم 

امضام…🙏🏻🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

@آب_آناناس    

@نخودسیاه    

@خدایااشکرت    

@خدایاااشکرررت    

@دختر_اردیبهشتم    

به یادتونم🌹

امضام…🙏🏻🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

@درگوشی_عاشقانه000  

@سوییفت  

@بهارگیلانی  

@جنگل_بارانی  

@آیه_و_آیماه  

به یادتونم🌹

امضام…🙏🏻🥲

2738

سلام به آبجی های نی‌نی‌سایتی🥹💜🍇

ممنون میشم توی این شب عزیز دعا کنید هرچه زودتر به خواسته قلبیم برسم🫶🏻🎈✨️

همین پست منو ریپلای بزنید، براتون نفری یه مرتبه سوره قدر بخونم🫠💕💥

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

@مامانبزرگپانیذ    

@مامان،مهدیار    

@مائده6525221    

@در_انتظار_تو    

@نور_آینده  

به یادتونم🌹

امضام…🙏🏻🥲

@tani1998    

@77mary    

@reyyhaan    

@goli199h    

@najmekhatoon    

به یادتونم🌹

امضام…🙏🏻🥲

انشالله حاجت روا بشی عزیزم اسمم نورالهدی واسم دعا کن دوقلو و پسر باردار باشم و سالم صالح بدنیا بیان ممنون عزیزم 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟
2706