2752
2734
عنوان

شب قدر🖤 به نیت شما سوره قدر میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 171 پست
خداشممارروبه آرزوتون برسونه ان شاالله🙏 برامنم دعا کنین اسمم مینا ودعام ازدواج خوب🙏🙏🙏

چشم

امشب یس بخون 

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چشمتون بی بلا برات صلوات فرستادم

ممنونم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

چشم دوستان

برای ازدواج جوونا و برادرم هم همینطور برای سلامتی و طول عمر آقا سلامتی بیماران نجات مردم بی گناه غزه(البته اگه به کسی برنخوره) برای طول عمر و عاقبت بخیر همه بچه هامون آن شاالله بچه های منم جزو اونا باشن میگن اگه دیگری در حق آدم دعا کنه بیشتر قبول میشه برا من دعا کنین اولین باره شب قدر مشکل شرعی دارم بخدا غصه ام گرفته از صبح التماس دعا دارم

@آب_آناناس     @نخودسیاه     @خدایااشکرت     @خدایاااشکرررت ...

الهی فداتشم مرسی که به یادمی مهربونم😘🤗

الان داشتم برات دعامیکردم

اذان میگفتن ومنم داشتم برا دوستام دعامیکردم 

الهی هرخاسته ای که داری بهش برسی بحق ابروی

ابوالفضل الهی آمین🤲🤲

@مامانبزرگپانیذ     @مامان،مهدیار     @مائده6525221     @در_ا ...

سلام.

ممنونم.

حتما..🥺🥰

هر کس خواست بهم اطلاع بده تا براش قرآن بخونم.در تاپیک های خودم و یا دیگر دوستان میتونید بگید.🙏🏻🌹خدایا قرار ده، بی‌نیازی را در روح و روانم و یقین را در دلم و اخلاص را در عملم و نور را در دیده‌ام و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‌مند کن و گوش و چشمم را دو وارث من گردان و مرا بر آن‌که به من ستم روا داشته پیروز کن و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده و چشمم را بدین سبب روشن گردان.خدایا گرفتاری‌ام را برطرف کن و زشتی‌ام را بپوشان و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران و بدهکاری‌ام را ادا کن و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‌ای برتر قرار ده.(بخشی از دعای عرفه)
@مامانبزرگپانیذ     @مامان،مهدیار     @مائده6525221     @در_ا ...

سلام بانو 

شب قدر بر شما مبارک 

خیلی سپاسگزارم انشالله حاجت روا باشید

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
@مشهدمیشینم   @مهناااااااا   @منتظرررررظهور   به یادتونم🌹 لطفا ...

به یادتم عزیز

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
الهی فداتشم مرسی که به یادمی مهربونم😘🤗  الان داشتم برات دعامیکردم اذان میگفتن ومنم داشتم بر ...

قربونت برم

مرسی💚

امشب اگه همدیگه رو دعا نکنیم پس کی دعا کنیم؟؟!

مرسیییی🥲💚

دعاگو خودت و گل دسته هات هستم

2706