2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میگه اتاقت جا نیست بخدا ک هست بعد میگه واسه چیته میگم همه چی واسه ما ضرر داره بده.😔

برای اینکه میگه اتاقت جا نیست ( آخه ماله ما هم جا نبود ) بگو دلم میخواد عیب ندارن حاضرم اتاقم اندازه سورن جا نداشته باشه اما اینو داشته باشم ( من اینا رو نگفتما ما بعداً فهمیدیم جا نداریم) 

وا میز آرایش واقعا برای ی دختر واجبه . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2740
آره نگاه لوازم ارایشامو کجا گذاشتم جا نمیشه. تازه نصفشونه

درست میگی واقعا . حالا ما لوازم ارایشم اصلا نداریم😂مثلا نرم کننده و اینا داریما اما ‌‌‌‌‌

.

اگه در توانشون هست بهشون بگید واقعا نیاز دارید بهش ( اونموفع مامانم طلاشو فروخت برای سِت خواب ما ) و مزایاش رو بگید بهشون 

درست میگی واقعا . حالا ما لوازم ارایشم اصلا نداریم😂مثلا نرم کننده و اینا داریما اما ‌‌‌‌‌ . ...

نه از لحاظه مالی اصلا مشکلی نیست

بابام مهندسه مامانمم پرستاره 

واقعاً نرم کننده و اینا.😂🤣

نه از لحاظه مالی اصلا مشکلی نیست بابام مهندسه مامانمم پرستاره  واقعاً نرم کننده و اینا.😂🤣

خب خدارو شکر انشالله خدا بیشتر بده بهتون عزیزم .‌‌

اره بابا ما اصلا آرایش نمی‌کنیم (۱۸ سالمونه ها ) اما خب وسایل ضروری مثل کرم ضد آفتاب و آبرسان و ( مراقبت پوستی ) داریم 😂

خب خدارو شکر انشالله خدا بیشتر بده بهتون عزیزم .‌‌ اره بابا ما اصلا آرایش نمی‌کنیم (۱۸ سالمونه ها ) ...

فدات

اره.😂پس این 1817 ساله هایی ک تو خیابون میبینیم ک اندازه ی یه عروس آرایش دارن کین؟؟.😂

فدات اره.😂پس این 1817 ساله هایی ک تو خیابون میبینیم ک اندازه ی یه عروس آرایش دارن کین؟؟.😂

من میرم جایی میگن کلاس چندمی🤣پارسال فارغ‌التحصیل شدم

2706