2737
2734

اگر شما در منزلتان پر انرژی خوشحال و خندون مشغول کاری ناگهان حملات پانیک به شما دست داد، و احساس ترس از مرگ، دچار توهم و هزیان شدید؛ شخصی از پشت دیوارها در همسایگی شما قصد جان شما را کرده است..

یک دستگاهی هست که در زندان برای کشتن اشخاص بدون ضرب و شتم استفاده میشه و ماموران و جاسوسان حکومتی در همسایگی شما اون دستگاه رو میچسبونن به دیوار سمت شما و روشن میکنن.

.

لینک ویدئو پست بعد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو توی ددی سایت پیش آقایون باهم تبادل نظر کنین راجب چیزایی که تو مخت میگذره،چرا به خانوم های باردار استرس میدی همه ی تاپیک هات اینجوریه ،حق الناس گردنته وقتی میخونم و ترس و استرس برم میداره یا حتی ذهنم مشغول بشه همش گردن توعه...درسته میتونم بازش نکنم تاپیکت رو ولی یبار بصورت اتفاقی خوندن هم اثرش رو میزاره...بفهم اینجا خانوم باردار هست.

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2728
برو توی ددی سایت پیش آقایون باهم تبادل نظر کنین راجب چیزایی که تو مخت میگذره،چرا به خانوم های باردار ...

میگی چکار کنیم؟ یک گوشه بشینیم بزنن تو سرمون؟

شاید یک عده شرایط مالی نداشته باشن بخوان از کشور فرار کنن پناهنده بشن. چکار میتونیم بکنیم و نکردیم؟

میگی چکار کنیم؟ یک گوشه بشینیم بزنن تو سرمون؟ شاید یک عده شرایط مالی نداشته باشن بخوان از کشور فرار ...

برو ددی سایت با آقایون تبادل نظر کن 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
میگی چکار کنیم؟ یک گوشه بشینیم بزنن تو سرمون؟ شاید یک عده شرایط مالی نداشته باشن بخوان از کشور فرار ...

واقعا یک طوریت هست خیلی قاطی داری   

هجم این همه توهم غیر قابل باوره  

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....