2733
2734

سلام بله من آذرماه انجام دادم

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چندسالتونه

34

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
من 31سالمه هر چی به دکتر گفتم رحمم بردار قبول نکرد گفت سنت کمه

عزیزم برداشتن رحم خوب نیست.

من توده سرطانی داشتم.

پزشک منم میگه سنت خیلی کمه موقع عملت خیلی دلم میسوخت.

2740
عزیزم برداشتن رحم خوب نیست. من توده سرطانی داشتم. پزشک منم میگه سنت خیلی کمه موقع عملت خیلی دلم می ...

من خونریزی شدید پریود دارم خسته شدم دیگه،،دکتر گفت لایه های رحمت به هم ریخته،،البته فکر کنم ارثی باشه چون مامانم و دوتا خواهرام هم رحمشون برداشتن

من خونریزی شدید پریود دارم خسته شدم دیگه،،دکتر گفت لایه های رحمت به هم ریخته،،البته فکر کنم ارثی باش ...

خداشفا بده.ان شاءالله.

کدوم استانی؟

کرمان

گفتم اگه استان فارسی دکترمعرفی کنم.

سلام بله من آذرماه انجام دادم

من ۲۰اسفند رحمم و یکی ازتخمدانهام ولوله هامو برداشتم خ تو شوکم و از نظر روانی خ حالم بده دلم میخاست باکسی ک مشکل خودمو داره ح بزنم

عزیزم برداشتن رحم خوب نیست. من توده سرطانی داشتم. پزشک منم میگه سنت خیلی کمه موقع عملت خیلی دلم می ...

منم ب سرطان اندومتریو مبتلا شدم بعد جراحی شیمی درمانیم داشتین؟

2706