2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نخوندم،رشته خوبیه 

در صورت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بله اینده کاری و درامد خوبی داره

اما اگه فقط میخای لیسانس بگیری نمیتونی در این حیطه مشغول بکار بشی 

لطفا وقتی خوراکیم رو بهت تعارف می‌کنم از محبتم سواستفاده نکن و برندار.هیچ چیزی برام مهم تر از خوراکیام نیست 
2740
چجوری میتونم دفتر مشاوره برای خودم بزنم؟ چه مدرکی لازمه؟ تو چه مقطعی؟ تو چه گرایشی؟ میخام فقط مش ...

شما باید برین رشته مشاوره نه روانشناسی 

لطفا وقتی خوراکیم رو بهت تعارف می‌کنم از محبتم سواستفاده نکن و برندار.هیچ چیزی برام مهم تر از خوراکیام نیست 
چجوری میتونم دفتر مشاوره برای خودم بزنم؟ چه مدرکی لازمه؟ تو چه مقطعی؟ تو چه گرایشی؟ میخام فقط مش ...

باید ارشد حتما داشته باشی تا مجوز کلینیک بگیری،برای درامد خوبم بایز حداقل تا دکتری بخونی

نخوندم،رشته خوبیه  در صورت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بله اینده کاری و درامد خوبی داره اما ا ...

من لیسانس غیر مرتبط دارم

میخام ارشد بخونم

اگر لازمه دکترا هم بخونم تا بتونم دفتر بزنم 

چکار کنم درسته همینو برم میشه؟

باید ارشد حتما داشته باشی تا مجوز کلینیک بگیری،برای درامد خوبم بایز حداقل تا دکتری بخونی

یعنی فقط با ارشد میشه؟

من لیسانسم مرتبط نیس

میگن برای کلینیک یا دفتر زدن باید لیسانس و ارشد داشته باشی

یا ارشد و دکترا

یعنی دو تا مدرک پشت هم 

نوشتم عزیزم من لیسانس یک رشته غیر مرتبطم  میخام تو پیام نور بخونم میشه راهشو بهم بگی  ...

عزیزم چون غیرمرتبطه باید دوتا مدرک مرتبط داشته باشی تا مجوز بدن مثلا کسی ک از کارشناسی روانشناسی خونده اگ ارشد بگیره مجوز میدن ولی شما باید دکتری هم بگیری

سلام، ب نظرتون روانشناسی ارزش وقت گزاشتن داره؟ شما کلینیک مشغول هستید؟

ن عزیزم من الان درحال گرفتن مدرک ارشدم و درگیر پایاننامم،ازمون اموزش و پرورشم شرکت کردم

اگ علاقه داشته باشی ارزش داره وقتتو بزاری

یعنی فقط با ارشد میشه؟ من لیسانسم مرتبط نیس میگن برای کلینیک یا دفتر زدن باید لیسانس و ارشد داشته ...

اره عزیزم کسی ک مدرک مرتبط داره مثل من میتونه بعد ارشد کلینیک تاسیس کنه،ولی شما حتما باید دکتری هم بگیری

2706