2752
2734
۷ سال که فقط عمومیه!  کارآموزی یا طرح ندارن؟ تخصص لازم نیست بخونن؟ اگه همه توی انترنی روزی ۵ت ...

چهارم اینکه تو رزیدنتی  هم اگ بخوان بخونن همه افسردن و بزور زنده ان بقیه خودشونو میکشن🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۷ سال که فقط عمومیه!  کارآموزی یا طرح ندارن؟ تخصص لازم نیست بخونن؟ اگه همه توی انترنی روزی ۵ت ...

من نگفتم همشون گفتم کسی که روی مهارتش کار کنه و کار دستش خوب باشه میتونه از اینترنی تو کلینیک های دیگران کار کنه همشون انقد زرنگ و پیگیر پول دراوردن نیستن

حتی تو همین اینترنی خیلیا با خریدن شیفت دیگران ( اصطلاحش اینه ) ماهی بین ۲۰ تا ۳۰ ت در میارن

دوران طرح میتونن هفته ی دو سه روز برن یه جای دور افتاده شیفتاشونو بدن برگردن سر کار زیباییشون

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
چهارم اینکه تو رزیدنتی  هم اگ بخوان بخونن همه افسردن و بزور زنده ان بقیه خودشونو میکشن🥴

هیچ ادم عاقلی تو ایران رزیدنتی نمیخونه مگه اینکه سه تا رشته ی تاپ قبول شه یعنی پوست و رادیولوژی و چشم

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
میدونم منم میتونم وارد شم وجدانم نمیزاره همکلاسیام ماهی سی تومن با مشاور کنکور درمیارن وجدانم نمیزار ...

کجا کار میکنن ک اینقدر در میارن با مشاوره!!!؟؟؟

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
رشته تاپ  دانشگاه تاپ میخونن مسلما پول خوبی بهشون میدن

منظورم اون نیست

زیر نظر کدوم موسسه هستن؟

تکی که نمیشه

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤