2733
2734
عنوان

سلام دوستان واسه شب پانزدهم چله یاسین میخوام ختم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 124 پست
@dreams_come_true     @liana1398     @جان_و_جهانم     ...

فدات بشم مهربون 

خیلی بیادت هستم امشب 

ان شاء الله معجزه بخیر بشه برات نازنین

غصه نخور قشنگم 🌷

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@emily_blunt     @دلتنگتم_تاهمیشه     @sogoli_baba     @queen ...

ممنونم قشنگم ، انشاالله همیشه تو زندگیت معجزه و رحمت خدا رو احساس کنی ، منم برای حاجت رواییت ۳۰ تا صلوات میفرستم 🌹

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
2731

ممنون گلم 💙 ان شاالله خدا برات معجزه کنه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏

قبول باشه 🫂😍 

ممنون محبتتم انشاالله بحق امیرالمومنین همه دست پر از چله

بیرون بیایم 🤲🥺💔

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
@sadat1357     @mimsinsara     @شبکه۳     @sara_99k   & ...

ان شاءالله. حاجت روا میشی دلم روشنه 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
@6615maryam     @نون_بربریییی     @arghavan255     @atefehrad ...

ممنون قشنگ 

در چه حالی؟ خوبی؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
انشالله تو شب قدر حاجترواشید💚🌻 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم التماس دعا

مررسی قشنگم اگه لایق باشم اگه خدا صوامو بشنوه دعاگوتم خیلب امشب ،خواهری من تو زندگیم سختی کم نکشیدم الانم با قلبم عاشق ی پسرم طرف اصلا الان پیامم هم نمیبینه نیست مشخصم نیی کجاست سهم منم نمیسه میشه دعا کنی عاشقم شه منو بخواد