2737
2734
عنوان

ازدواج های پوچ

111 بازدید | 9 پست

نمیدونم چرا این اتفاق داره تو جامعه میوفته اکثر دختر های دورو ورم میبینم که با مرد هایی ازدواج میکنن که علاقه خیلی زیادی بهشون ندارن و بیشتر به خاطر فرار از خونه پدر و یا موقعیت مالی طرف هستش و صریحا هم میگن که ما خیلی با شوهرمون حال نمیکنیم خیلی بده ازدواج های الان همه شده معامله 

واقعا ازدواج‌های به زور و سنتی خیلی بده ازدواجی عاشقانه خیلی خوبن که با عشق و دوست داشتن آدم بره با یکی زندگی کنه نه به خاطر شرایط و زور و اجبار و فلان و فلان لطفاً اگه نظرتون مخالفه ریپلای نکنید متشکرم از درکتون

🩷دردسرت ندم تو نفس منی🪐🩵 ابوالفضل🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پدرو مادر اغلب به ازدواج به عنوان یع معامله ملک نگاه میکنن

الان منو نامزدم عاشق همیم و دانشجو سال آخر دندونه حتی اگه اینم نبود باز اخلاقایی داره که هر کسی ندارهمامانم مخالفه میگه تا به جایی برسه طول میکشه شاید یکی بهترش اومد ولش کن ، آخه مادر من...

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2740
پدرو مادر اغلب به ازدواج به عنوان یع معامله ملک نگاه میکنن الان منو نامزدم عاشق همیم و دانشجو سال آ ...

متاسفانه ریشه اصلی این مشکلات از خود خانواده ها هستش

متاسفانه ریشه اصلی این مشکلات از خود خانواده ها هستش

مامانم دوست داره با کسیکه خودش میگه ازدواج کنم 

دعا کنید برام آخر شهریور اقدام میکنن برای خواستگاری خیلی استرس دارم کدورتی دعوایی پیش بیاد

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱