2733
2734
عنوان

بی حسی برای اپیلاسیون و تتو😬

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 18 پست
زدم.  پلاستیک کشیدم هر بیس دقیقه تمدید کردم اما کم بی حس میشه بازم نمیتونم تحمل کنم.

آستانه تحملت کمه گلم 

یه پیشنهاد که اکثر مشتریای سالن انجام میدن 

اهنگی بزار که واقعا شادت میکنه و باهاش حس خوب داری شاید تحملت. رو بیشتر کنه 

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐
آستانه تحملت کمه گلم  یه پیشنهاد که اکثر مشتریای سالن انجام میدن  اهنگی بزار که واقعا شا ...

بله خیلی پایینه

و موهام هم واقعا ضخیمن

وقتی درمیاد جان خون میاد. 

یعنی عذاااابه واسم عذاااب

برا همین دنبال بی حسی کاملم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خیلی پایینه و موهام هم واقعا ضخیمن وقتی درمیاد جان خون میاد.  یعنی عذاااابه واسم عذاااب ...

اره عزیزم میدونم ولی خودم که چن ساله اپیلاسیونکار کردم فقط از ماینولا و زایلاپی استفاده کردم 

درضمن ضرب دست اپی کار باید تند و سریع باشه درغیر اینصورت عذاب محضه 

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐
اره عزیزم میدونم ولی خودم که چن ساله اپیلاسیونکار کردم فقط از ماینولا و زایلاپی استفاده کردم  ...

نه واقعا زایلاپی به کارم نمیاد حداقل ده برابر باید قوی تر باشه. دیگه حاضر نیستم اون درد وحشتناکو تحمل کنم. یادم میاد حالم بد میشه

2742