2737
2734
عنوان

یه سوال خیلی فوری😐

258 بازدید | 9 پست

شبای قدر، کاری دعایی آیه ای ذکری، چیزی انجام دادین که حاجت روا شدین ؟!

چه مدت بعد حاجت روا شدین ؟!

حاجت تون چی بوده؟!

میشه بگید لطفاً دعاتون میکنم ❤️

سوال منم هس

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شب قدر شب رقم خورون اتفاق های یساله سرنوشتتو تا سال بعد مینویسن دعا کن التماس کن قسم بده گریه کن برامصیبت علی و دل بچه های امیرالمومنین مطمئن باش محاله ردت کنن اگ از تهه دل بخوای و مطمئن باشی که حاجتتو میدن

سوره قدر و دعای سلامتی امام زمان و سوره حمد و توسل و جوشن کبیر فرامکشتون نشه التماس دعا

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

ببین عزیزم 

مثلا یکی با شوهرش مشکل داره نا علی و ذکر یاودود و ذکر الله صمد 

یکی مریض داره چندتا ذکر دیگه 

یکی میخواد تو درس و کنکور موفق بشه یه چند تا ذکر دیگه و...

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2738
ذکر الله صمد چیه

۳۰۳ مرتبه ذکر الله صمد

۳ مرتبه ایه ۱۱۵ سوره انعام

یه دور تسبیح ذکر یا محمد

۱۴ مرتبه دعای نادعلی

۱۰۰۱ مرتبه ذکر یاودود 

سوره طلاق (تعداد به دلخواه)

این چیزایی که نام بردم رو همشو خوندن بالای چندبار خوندن و ازشون تو بدترین حالت نتیجه دیدم ‌ 

البته اینها برای ...

پایداری رابطه عاشقانه،اشتی کردن با معشوق یا همسر،دلتنگ شدن معشوق و....

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

خواسته ای که داری رو بنویس رو کاغذ داخل پاکت بذار لای همون قرآنی که میذاری رو سرت خدا رو به مهربونیش قسم بده اگر به صلاحته به خواستت برسونتت

تا شب قدر سال بعد از لای قرآن در نیارش

خودم شنیدم انجام ندادم

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ♡♡♡ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم