2733
2739
عنوان

خانما یه سواللل

192 بازدید | 11 پست

من با نامزدم کلا شوخی و فوشو اینا زیاد بهم میدیم عادیه برامون کلا دوست داریم😂

بعد حرف از قد اینا شد گفتم دوس دارم یکم بیشتر شم گفت توعه نوب قدت از مامان من بیشتره 

منم برعکس خیلی صحبتا یهو بهم برخورد گفتم ممنون دیگه جوابشو ندادم و سرد...

چون نمیخوام از همین الان منو جلوشون کوچیک کنه دیشبم یکم پریدم بهش که حد خودت بدون درست بام صحبت کن هنوزم کافیه یا واضح تر بگم بهش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه نشدم چی بت گفت

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
2728
به طور کل مخالف فوش دادن چه جدی و چه شوخی به پارتنر هستم حرمت ها باید حفظ بشه 

ما اینطوری باهم راحت تریم یسری خط قرمزاام داریم که همیشه رعایت میشه این چون مقایسه منو یکی دیگه بود بهم برخو رد

2740
عزیزم نباید یهویی واکنش بدی رفتارت بچه گونس

واکنش که هنوز ندادم:/فقط دوباره دیشب یه چرتی گفت منم بهش گفتم که حق نداری بیش از حد ازین حرفا بزنی و رعایت کن

واکنش که هنوز ندادم:/فقط دوباره دیشب یه چرتی گفت منم بهش گفتم که حق نداری بیش از حد ازین حرفا بزنی و ...

چه بدونم اینقدر تند برخورد نکن 

مثلا می‌دونستی یکم خونسرد تر برخورد کنی