2752
2734

خواهر منم یه بچه یتیم که بچه برادر شوهرش بود اورد یه مدت مثل بچه خودش نگه داشت ولی هر محبتی می کرد این بچه اصلا نمیدید اخر سر هم رفت خونه مامان بزرگش

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا لج کرده میگه نمیخوام درس بخونم بابام هم گفت اشکال نداره هرچی خودت میدونی

من ی برلدرشوهر این مدلی دارم الان دیگه سنش بالاس و همیشه میگه من بچه بودم و نفهم شما چرا ولم کردین برم درس نخونم... 

به نظرم بهتره پدرت بره دنبالش با هم برن ی جایی بشینن خلوت کنن حرف بزنه ببینه مشکلش چیه اکر بیاد مشاور که عالی میشه 

همتا اسم خـودمه♥
ای بابا😢

بعدا پشیمون شده بود خواهرم دیگه قبولش نکرد

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱
منم حس میکنم نمیتونه خودش رو عضوی از ما بدونه و حس میکنه اضافه‌س ولی خب چجوری بهش بفهمونیم اشتباه م ...

ببین درسته هم خون تو نیست ولی هم خون بودن همه چیز نیست بازم هیچ کس نمیتونه منکر رابطه خواهر برادری شما بشه خیلی خواهر برادرای خونی چشم دیدن همو ندارن این مهر محبت که ادمارو بهم نزدیک میکنه باهاش مثل ی خواهر با محبت صحبت کن ببین واقعا مشکلش چیه و بهش بفهمون چقد مهمه واستون 

منم برادر دارم میدونم چقد واسش نگرانی ولی اون احساس ترحم میگیره رابطه احساسی رو به نظرم قوی تر کنین بین پدر مادر و خودش 

من ی برلدرشوهر این مدلی دارم الان دیگه سنش بالاس و همیشه میگه من بچه بودم و نفهم شما چرا ولم کردین ب ...

ببابام چون میدونه این به خاطر لج کردن اینجوری میکنه میگه اشکال نداره

وگعرنه کل خانواده ما درس خوندن اصن بد میدونن کسی بی سواد باشه

ببین درسته هم خون تو نیست ولی هم خون بودن همه چیز نیست بازم هیچ کس نمیتونه منکر رابطه خواهر برادری ش ...

کلا رابطه خانواده ما خیلی صمیمیه و همه با هم اوکی ان

واقعا نمیدونم باید چیکار کنیم

ببابام چون میدونه این به خاطر لج کردن اینجوری میکنه میگه اشکال نداره وگعرنه کل خانواده ما درس خوندن ...

خب اونم رو همین منوال میمونه اینده اش خراب میکنه. به اینم گفته بودن هر کار دوست داری بکن رفته خونه مامان بزرگش کنکور هم نداده از لج

همتا اسم خـودمه♥

به نظرم مادرت باید باهاش صحبت کنه بگه اگر تو تو تموم این سالها وابستگی و دلبستگی به ما پیدا نکردی نمیدونم ولی ما وابستت شدیم دلبستت شدیم تو شاید راحت بتونی ول کنی مارو بری یه ذره به ما فکر نمیکنی ما چکار کنیم برای ما مثه تو راحت نیست چطور دلت میاد 

الهی گاهی نگاهی