2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خالم هنوز صیغه طلاقش جاری نشده بود ایقد خاستگار میامد براش ما میگفتیم برا دخترا مجرد این موردا نمیاد خدایی😄اتفاقا وقتی مطلقه باشی خاستگارات بیشتر میشه چون اون موقع از همه قشری میاد مرد مطلقه ،مرد زن مرده،مرد کرم ریز ک زن دوم میخواد،پسر مجرد..معمولا هم پولدارن دیگه چون بچه مچه نمیاد دیگه اون موقع...نگران نباش...

خالم هنوز صیغه طلاقش جاری نشده بود ایقد خاستگار میامد براش ما میگفتیم برا دخترا مجرد این موردا نمیاد ...

البته به شانسم هست ,من میترسم طلاق بگیرم وبا کسی ازدواج کنم که بدتر ازین باشه ,و میدونم که پیش خانوادم یک روزم نمیتونم بمونم 

من اگه جدا بشم دیگه ازدواج نمیکنم چون ازدواج یعنی تحمل پسر با کل خاندان و اشناهاش. من مشکلم اینه اهل رفت وامد نیستم کسی میتونه ازدواج کنه که همه ادمها رو تحمل کنه ولی وقتی مجردی مجبور نیستی کسی رو تحمل کنی 

البته به شانسم هست ,من میترسم طلاق بگیرم وبا کسی ازدواج کنم که بدتر ازین باشه ,و میدونم که پیش خانوا ...

تو ازدواج دومت دیگه چشات باز تر میشه...اگه زندگی الانت قابل تحمله بیخودی خرابش نکن پس...

2738
من اگه جدا بشم دیگه ازدواج نمیکنم چون ازدواج یعنی تحمل پسر با کل خاندان و اشناهاش. من مشکلم اینه اهل ...

بخدا منم نمیتونم من الان ازدواج کردم و با خانواده شوهرم مشکل دارم و زندگیمو خراب کردن ,و بخاطر اونا ,و شوهر بی لیاقتم میخوام جدا بشم