2733
2739

من هرسال از شب اول شب قدر تا اخر شب ۲۳ با بچه های سایت یک میلیون ذکر «یاعلی» میفرستیم خداروشکر هرسال هم یک میلیون شده با کمک شما😍😍😍😍

هر تعداد ذکر «یاعلی» میگی بگوو 👇👇زمانش هم تا اخرشب ۲۳ وقت داری

هرکسی به نیت حاجت خودش میگه

لطفا دوستاتون رو تگ کنید 

❌لینک گروه ایتا هم گذاشتم تو اولین پست کپی کنید تو صفحه خودتون لینک باز میشه❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

۱۰۰۰تامن،،یا امام علی تورو ب جان فاطمه ت قسم میدم کاری کنی جوری بشه ماهم تابرج۳امسالی یعنی۱۴۰۳بریم توخونه خودمون"!یاامام علی تورو ب سربریده حسین ت قسم میدم تورو ب دودست بریده عباس ت قسم میدم حاجت روام کنی اقا😭😭توروخدا اقا ماهم تابرج ۳سال۱۴۰۳توخونه خودمون باشیم ماهم خونه داربشیم اقا😭😭الهی آمین ب حق ارحم الراحمین،، هرکس بدخواه مونه هرکس شر یاخیربرامون میخاداقا دوبرابربش بده یاامام علی یامشکل گشای هردوعالم 

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

اگرلایق باشم واسه

@نون_بربریییی    (۱۰۰۰)میگم انشاءالله ،،یاامام علی حاجت دل نون بربرییی رو رواکن و ب چیزی که توقلب شه برسون و خانوم ث واقای ح بهم برسن وازدواج موفق باهم داشته باشن الهی آمین ،،نمیدونم چ جوری امااین و ازتون میخام حاجت رواش کنین یاامام علی الهی آمین

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2706